Prinsenstad-toernooi

Aanmelden & deelnemers

Inschrijven kan via aanmelden@delftseschaaksite.nl. Vermeld hierbij uw naam, club, KNSB-nummer, rating, nationaliteit, groep waarin u wilt spelen (A-groep vanaf 2000, B-groep 1750 t/m 2100, C-groep 1500 t/m 1850, D-groep t/m 1600), en eventuele byes*. Mocht u geen lid zijn van de KNSB geef dan een indicatie van uw speel­sterke en uw adres en geboortedatum (dit voor de rating­verwerking). U krijgt bevestiging.


 


De kosten bedragen €35 voor deelname aan de A-groep. Voor de B-, C- en D-groep bedragen de kosten €30. Dit bedrag dient bij aanmelding betaald te worden. Spelers met de IGM- of IM-titel** betalen geen inschrijf­geld, FM’s €15.
Dit bedrag kan tot maandag 10 april 2017 worden overgemaakt op IBAN NL19 INGB 0000 9824 82, BIC: INGBNL2A ten name van DSC. Bij betalen aan de zaal wordt €5 extra in rekening gebracht.

Inschrijven in de speelzaal is op vrijdag 14 april 2017 tussen 18:30 en 19:00 uur.

* Een tweede bye of een bye in ronde 5 of 6 levert een reglementaire nul op.
** Informeer naar de condities.


 naamclublandelobye
 A-groep >2000 (32)    
1IGM Dimitri ReindermanEn PassantNetherlands2571
2IGM Erik van den DoelCharlois/EuropoortNetherlands2561
3IM Albert BleesLaurierboomNetherlands2414
4Rick LahayeSV SpijkenisseNetherlands2395
5FM Hing Ting LaiZuk. AmstelveenNetherlands2378
6IM Migchiel de JongPhilidor LeeuwardenNetherlands2360
7FM David van KerkhofDSCNetherlands23461
8FM Stefan BekkerWageningenNetherlands2334-
9FM Harold van DijkSV KrimpenNetherlands22761
10FM Stefan TabakCSVNetherlands22051
11Lisa HortensiusDSCNetherlands21624
12Alexander PolakLSGNetherlands2145-
13Bob VoogtDSCNetherlands21322
14Kevin NguyenPathena RotterdamNetherlands21314
15FM Tigran SpaanCaïssaNetherlands21111,4
16Thijs RoordaPhilidor LeidenNetherlands20984
17Joris KokjeMoira-DomtorenNetherlands2097-
18FM César BecxStukkenjagersNetherlands2095-
19Tyro BekedamKennemer Comb.Netherlands20844
20Lars VistisenDDDenmark20814
21Derk KouwenhovenKennemer Comb.Netherlands20741
22FM Calvin Tjong Tjin JoehuisschakerSuriname2072-
23Eelke de BoerDe PaardensprongNetherlands2055-
24Michaël van LiemptSG RijswijkNetherlands2052-
25Jorgen HenselerHSGNetherlands2042-
26Marcel SchröerCharlois/EuropoortNetherlands2001-
27Joris LeertouwerPaul KeresNetherlands1983*f
28Jonas HilwerdaSG StauntonNetherlands1979*f
29Vlad OmotaKennemer Comb.Romania19311*p
30Khoi PhamVASNetherlands1926*p
 B-groep 1750-2100 (39)    
31Theo van OrsouwDDNetherlands19994
32Twan KastelijnASCNetherlands1999-
33Melvin HolwijnCharlois/EuropoortNetherlands19654
34Jelle BulthuisSG RijswijkNetherlands19594
35Rogier ZounBotwinnikNetherlands1958-
36Jip DamenSV VoorschotenNetherlands1946-
37Wouter WellingSISSANetherlands19414
38Tom RoseMoira DomtorenUnited Kingdom19391
39Toon JanssenSV ZevenaarNetherlands19161
40Henk van der ScheerLSGNetherlands19111
41Jimmy GeboersCheckmeteBelgium19011
42Robert BoesZSC SaendeNetherlands1901-
43Jasper BoonstraChaturangaNetherlands1894-
44Justin JacobseDe IJsselNetherlands1894-
45Jorik KleinSV SliedrechtNetherlands1890-
46Andrew MensingSV SliedrechtNetherlands18864
47Loek VeenendaalHet SpaarneNetherlands1882-
48Klaas VeldhuijsenPaul KeresNetherlands18782
49Chiel KosterHMCNetherlands18711
50Ritchie BartelsASCNetherlands18651
51Maarten HoeneveldCaïssaNetherlands18611,4
52Jan van der KnaapPhilidor LeidenNetherlands18564
53Lucas Nguyensv Klim-opNetherlands18544
54Albert DekkerAmsterdam WestNetherlands1852-
55Daniël KutchoukovSV AlmereNetherlands18501
56Gijs van DongenScheve TorenNetherlands18501,4
57Iwahn AponSC DordrechtNetherlands1848-
58Floris DoolaardSV KrimpenNetherlands18451
59Johan van de GriendSC DordrechtNetherlands1844-
60Arthur MatersDe TorenNetherlands18391,4
61Jonathan van NieChaturangaNetherlands1830-
62Jan BettmanMoira DomtorenNetherlands18033
63Arjan Drenthen3-TorensNetherlands17992
64Gilian HonkoopKennemer Comb.Netherlands17984
65Emma de VriesUVS NijmegenNetherlands17974
66Bert van BrusselOegstgeest ’80Netherlands1793-
67Ronald de VriesKNSBNetherlands17574
68Harry VerhoefBennekomse SVNetherlands17574
69William GijssenSV SliedrechtNetherlands1747*f
 C-groep 1500-1850 (49)    
70Santoso WijonoSV HooglandNetherlands18231
71Hans van SteijnPhilidor LeidenNetherlands1815-
72Tonnie van den HeuvelHMCNetherlands1799-
73Maurits BonsHaeghe OoievaarNetherlands17601
74Frieda ArnoldASCNetherlands17581
75Huib VriensCaïssaNetherlands17442
76Ruurd de BoerSV VoorschotenNetherlands1736-
77Patrick TjioeSchaakhuisNetherlands1732-
78Sophie WellingSISSANetherlands17144
79Jan ten BrinkeCSVNetherlands1699-
80Niels van DiejenSGONetherlands16971
81Jaco ArkesteijnDDNetherlands1680-
82Ed EveleensPromotieNetherlands16784
83Pjotr van NieChaturangaNetherlands1668-
84Winston van EeSC RijswijkNetherlands16664
85René WeertsDSCNetherlands1665-
86Vashish Gajadhar SukulDSCSuriname1664-
87Teck Woon TanSingaporeSingapore16361,4
88Dominique NieropHaege-OoievaarNetherlands16341
89Shau-Ming YuenOnésimusNetherlands1627-
90Ike Tjin A LienVoorburgNetherlands16274
91Dominggues PaaysSV KrimpenNetherlands16254
92Teus SlotboomSV ZwijndrechtNetherlands16204
93Bob AmelingBotwinnikNetherlands16124
94Jan VerheijenSHTVNetherlands1611-
95Nyuk Lyn CchungLSGNetherlands16074
96René PootsDSCNetherlands1605-
97Charles MolinVASNetherlands16001,4
98Bert BergshoeffHet SpaarneNetherlands15932
99Hans UittenbogaardCSVNetherlands1591-
100Agus SutrisnoScheve TorenIndonesia15803
101Luuk HoogeveenLSGNetherlands15742
102Jasper DekkerAmsterdam WestNetherlands1573-
103Wim BergersScheve TorenNetherlands1567-
104Klaas BeenBSGNetherlands1566-
105Mahesh PatilHWP HaarlemIndia1564-
106WFM Kaithlyn Tjong Tjin JoeFFMSuriname1564-
107Bram AlbertusSV PromotieNetherlands1556-
108Quinten SalomonsSV LeiderdorpNetherlands15491
109Sean CushmanMarshall NYCUnited States1548-
110Scot LeiteSchaakhuisNetherlands1528-
111Marfa BlanterDSCRussian Federation15264
112Kasper BleekerCaïssaNetherlands15224
113Luuk de ManVSV VeenendaalNetherlands15211,4
114Ting Ting LuKlim-OpNetherlands15204
115Matteo van CleefCaïssaNetherlands15191,4
116André van der WeijdeWSCNetherlands1515-
117Rommert BakkerVASNetherlands15131
118Patrick van RijnHaege-OoievaarNetherlands15061
 D-groep <1600 (49)    
119Mark HonkoopKennemer Comb.Netherlands15294
120Jessie MangSV AlmereNetherlands1505-
121Sake Jan de BoerDe PaardensprongNetherlands1487-
122Nishant NarayanDSCIndia14752
123Robert van EibergenDDNetherlands14684
124Dalya MangSV AlmereNetherlands1460-
125Chi Yun CchungLSGNetherlands14604
126Cato de ZoetenSV VoorschotenNetherlands1429-
127Niels EngelenDDNetherlands1428-
128Michelle de LiefdeHaege-OoievaarNetherlands14275
129Lorin ArnoldSV LeiderdorpNetherlands14251
130Nanne KingmaAmsterdam WestNetherlands1422-
131Frank BeusenAlphense SCNetherlands1421-
132Stefan VlemingSV LeiderdorpNetherlands1418-
133Bert-Jan MelchersSC PurmerendNetherlands14164
134LiQin LuSSV-KlimopNetherlands13804
135Elnathan GhebreabKlim-OpNetherlands13724
136Mark SchraetsDe RaadsheerBelgium13684
137Ciro CatalanBotwinnikNetherlands13664
138Kiri ArnoldSV LeiderdorpNetherlands1350-
139Auke de VriesDDNetherlands1344-
140Stella HonkoopKennemer CombinatieNetherlands13394
141Ryanne TurenhouthuisschakerNetherlands13361
142Marjolein AartenAmsterdam WestNetherlands1329-
143Jimmy ZhengSV AlmereNetherlands1327-
144Kavya RauljiSV AlmereNetherlands13261,4
145Diego KaersenhoutPionnetjesNetherlands13104
146Ruud van DijkSchaakhuisNetherlands1309-
147Eric WagterDSCNetherlands1297-
148Luana MensingSV SliedrechtNetherlands12864
149Aadi PatwardhanVASNetherlands12712
150Roald VosEspionNetherlands12554
151Jasper PastijnhuisschakerNetherlands1250-
152Ichelle DekkerAmsterdam WestNetherlands1249-
153Valerie JanssenUVSNetherlands1247-
154Tim BusscherhuisschakerNetherlands1218-
155Rudie Tjong Tjin JoeFFMSuriname1200-
156Arun JosephVSV VeenendaalIndia1200-
157Meri BahadoerCharlois/EuropoortNetherlands11894
158Suvan PatwardhanVASNetherlands11652
159Matthijs SalomonsSV LeiderdorpNetherlands11361
160Jeroen FranszAmsterdam WestNetherlands11054
161Rob AdamsonSVAWNetherlands1098-
162Lana van DongenPromotieNetherlands10004
163Dylan AchuthanKlim-OpNetherlands958
164Ella WellingSISSANetherlands8564
165Steve KootVughtse TorenNetherlands830-
166Tristan MaasSV VoorschotenNetherlands770-
167Jule CordesCaïssaNetherlands5914
 Evenmakers    
168Enrico BleesSC PurmerendNetherlands2225A**
169Martin GlimmerveenDSCNetherlands2078A**
170Derk DekkerSchaakhuisNetherlands1850B**
171Remko MoerkerkenSV KrimpenNetherlands1839B**
172Dimitri KaragantcheffSchaakhuisNetherlands1568C**
173Han NicolaasPomarNetherlands1527C**
174Herman ZonderlandDSCNetherlands1360D**

[ABCD]** We zoeken er twee per groep
*f op basis van FIDE-rating
*p op basis van rating-progressie

Sponsors

Grotius College

New In Chess

Rob Brunia Fonds

Zonderland Fotografie

Haagse Schaakbond

de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2017 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap