Prinsenstad-toernooi

Uitslagen & standen 2019

Tijdens het toernooi zullen hier de indelingen, standen en uitslagen te zien zijn.

Eindstanden

Groep A
  naamratingpuntentprw-wewpsb
11Van den Doel, Erik26065 2558-0,1222 18 
22Pruijssers, Roeland25125 25690,5822 17¼
34Zwirs, Nico23984½23830,1422½16 
43Lahaye, Rick24034½24020,2020 12¾
56Bekker, Stefan23074½24310,7419½12¾
65Van Vliet, Jeffrey23734 2237-0,7017½11½
77Rademakers, Evert22753½2209-0,3519½9½
817Van Baar, Esper20883½22731,1719½9 
99Hilwerda, Jonas21703½2153-0,1218 9¾
1015Coenen, Eduard20903½21870,7217 7¾
1120Pham, Khoi20413½21710,9815½6½
1216Verhoef, Pieter20893 23131,2823½10 
1321Ercan, Selman20323 21720,8720 9¾
1411Vroombout, Enrico21473 21730,0719½6¾
1530Roebers, Eline19623 21681,4718 7¼
1614Voogt, Bob21043 2093-0,1015½6¾
1726Honkoop, Gilian20063 21080,7215½5½
1824Bulthuis, Jelle20212½20900,3320½7¾
1929Verfuerth, Kevin19632½20180,3018½7¼
2023Leertouwer, Joris20232½20570,1218½6½
2118Roebers, Jan20682½21250,2918 5½
228Tiggelman, René21722½1963-1,7112 4½
2310Van der Velden, Bram21662 22410,1819½5 
2412Van Liempt, Michael21242 1987-1,1216 3½
2513Gutkind, Kedem21102 1879-1,5514½4 
2628Gijsen, William19981½1888-0,8417½4 
2722Becx, César20231½1913-0,8617½2 
2827Kastelijn, Twan20041½1911-0,7015½3¼
2925Glimmerveen, Martin20081 1855-0,5216 2½
3019Berrevoets, Jeroen20651 1866-1,4714 1½


Groep B
  naamratingpuntentprw-wewpsb
17Mensing, Andrew19425 22391,5322½18¼
21Verfuerth, Thomas20275 22260,9520½17 
341Bleeker, Kasper17674½21152,7218½13¾
430Rosegg, Jaron18404 20681,8323½13½
511Veenendaal, Loek19184 19580,2922 12¼
63De Boer, Robert19674 20020,2721 13¾
725Albertus, Bram18574 20571,3620½12½
828Brandsma, Romayn18474 20641,7520½12 
940Van Brussel, Bert17844 20381,7220 13½
1043De Zoeten, Cato17384 22482,4217½10½
1118Cchung, Chi Yun18914 19490,3815 8½
1245Albers, Saša16943½19832,2321 11 
132Pietrow, Andrzej19803½1918-0,4819 10¼
146Evenhuis, Wybe19423½1892-0,3018½9¾
1520De Vries, Leon18883½18830,0218½9 
1612Doolaard, Floris19103½1907-0,0217 8 
178Van Amerongen-Jansen, Pegg19413½1821-0,6416 7¾
1814Sperber, Peter19073 1852-0,3822½10¼
1926Van der Lubben, Arno18523 19300,6421½9¾
2010Klaren, Duncan19203 1794-0,8421 9¼
2117Yalçin, Bilal18933 1803-0,6118½7½
225Le Clercq, Maxim19453 1826-0,9618½7 
2315Achuthan, Dylan18973 1776-0,7917 6¾
2422Willockx, Ritsaart18813 1835-0,3617 6½
2524Verhoef, Ruud18633 1836-0,1916½5¾
2638Cchung, Nyuk Lyn17983 18930,6515 6½
2721Theijn, Dave18812½1832-0,4319½7¾
2833Klein, Jorik18362½18440,0418½7 
299De Vries, Emma19372½1748-1,2918½5¾
3037Van der Knaap, Jan18132½18410,1817½5¾
3144Van Kuijk, Vadim17272½18490,9116½6 
324Shakhverdian, William19642½1731-1,5616½4¼
3327Van Beckhoven, Boudewijn18482½1778-0,4815½5¼
3432Veldhuijsen, Klaas18372½1809-0,1814½5¾
3535Muntslag, Bas18252½17921792,0014 4¼
3616Bettman, Jan18932½1714-1,2213½5 
3739Van de Laar, John17872 1759-0,2217 5½
3829Kutchoukov, Daniel18402 1821-0,1317 4¼
3923Slagboom, Leandro18792 1837-0,3016 3 
4019De Bruijn, Aad18911½1546-2,2118½4¼
4142Dekker, Jasper17441½1521-1,0617½3¾
4234Labruyère, Roger18351½1647-1,1415½3½
4331Janssen, Toon18391½1693-0,7415 2 
4436Ten Brinke, Jan1822 ½1097-1,9915  ¾
4513Koes, Richard19070 970-1,3712 0 


Groep C
  naamratingpuntentprw-wewpsb
126Basa, Manasvita16335 19922,7022 18 
216Westerhof, Jan Willem16895 19261,7122 17½
334Smeets, Kobe15995 20882,8121½17½
419Klaren, Oscar16584½19291,7123½16¼
54Arkesteijn, Jaco17724½19260,9220 13¾
613De Boer, Ruurd17004 18150,7722½14 
77Braun, Steven17394 17830,3422 12½
82Mac Lean, Murdoch18054 1778-0,1820½11½
918Vaishampayan, Atul16604 17941,0820½11½
108Bons, Maurits17304 1721-0,0519½11½
119Frijling, Jeroen17244 18110,5819 11½
1229Verheij, Dana16053½17290,8521½11½
131Honkoop, Martin18423½1681-1,1619½8¾
146Van den Belt, Henk17403½1666-0,5518 9 
1512Torensma, Christian17033½1636-0,4118 8½
165Torensma, Jan17653½1712-0,3216½8¾
1714De Putter, Nina16933½1645-0,3614½7¼
1815Van Dusseldorp, Brent16913 1664-0,2221 8 
1923Vleming, Stefan16463 17190,5120 7½
2032Honkoop, Stella16003 16150,1018 8 
213Den Boer, Paul17913 1610-1,1318 7¼
2221Matai, Rudi16543 1529-0,8717 7¾
2310Smit, Michiel17133 1627-0,5717 7½
2417Albers, Merlijn16713 1618-0,3617 7½
2520Van der Vegt, Maarten16563 1585-0,4814 5½
2644De Ruyter, Wim15352½16500,6920 8 
2728Yuen, Shau-Ming16102½1582-0,2819½7 
2833Van Dongen, Jesse16002½1598-0,0218½7¼
2924Tjioe, Patrick16402½1628-0,1118½6¾
3048Van der Pol, Theo14722½15660,5918½6¼
3125Norden, Marc16342½1617-0,1917½6½
3222Sutrisno, Agus16522½1609-0,3917 5¼
3339Engelen, Niels15622½16320,4916½5¼
3443Verkade, Jeroen15392½15540,1016 5½
3511Eveleens, Ed17092½1522-1,2716 5¼
3630Van der Weijde, André16022½1541-0,5413½4½
3727De Putter, Peter16112 1583-0,2320½6 
3835Monteny, Pascalle15912 1540-0,4116½4½
3938Slotboom, Teus Sr15732 1529-0,3116 4½
4040Mensing, Luana15522 1490-0,4015½4¼
4141Vos de Wael, Alexander15462 1508-0,2815 4¼
4236Balasubramanian, Shyam15862 1481-0,8415 3 
4331Fischer, Per16002 15101510,0013½2¼
4445Davazdahemami, Arzhang15251½1519-0,0515½3¼
4537Tiggelman, Laura15821½1371-1,6614 2 
4642Schlepuetz, Volker, Dr.15391 1379-0,9617½2¾
4746Singare, Sachin15251 8540,0016 2 
4847Rogge, Marloes15191 1250-1,3513½2¼


Groep D
  naamratingpuntentprw-wewpsb
15Knol, Daniel15395½22711,2218 16½
211Elsandel, Khaled14505 17212,0022½17 
316Ponomarev, Ivan14194 17151,8624 13½
426Li-Behn, Tobias12964 16151,2620 12½
53Jacobsen, Raymond15873½1452-0,5320½9¾
615Turenhout, Ryanne14223½17471,6919 10¾
71Torensma, Dylan16003½1517-0,5118½9¾
820Wagter, Eric13723½15711,6118½9¾
98De Putter, Sven15173½1449-0,4517½7¾
109Weerts, René15143½1455-0,4316 8¾
1112Maris, Lauri14503½1447-0,0215½7½
122Hofstee, Piet15953 1255-1,3219 9 
1323Dekker, Ichelle13453 15401,3018 5½
1418Bao, Davy13953 14851485,0016 5¾
1510Maris, Evi15042½1441-0,3322½8½
1617Westveer, Paul14002½12891289,0018 6¼
174Noteboom, Gren15612½1238-1,6218 5 
1822Bloemendal, Franck13502½13980,3016½5¾
1914Tiggelman, Vincent14322 1375-0,3321 6¼
207De Liefde, Michelle15272 16000,1019 6¼
2124Klaren, André13372 14770,3618 4¾
2227Wolters, Rens12462 12970,2314½4¼
2325Agarwal, Aadhya13212 1314-0,0714½3½
2428Singare, Sarthak11001½13121312,0018 3 
2521Van Dijk, Ruud13531½1329-0,1116 2½
2619Schraets, Mark13721½1173-1,2315 2½
276Poots, René15381 572-0,7217 3 
2813Verkamman, Piet14411 1087-2,2614 1¾




Vierkampen
  naamratingpuntentprw-wewpsb
A
1Barendse, Ted21262½22090,263½2½
2Van Straaten, Marco19762 21110,534 2¼
3Sanders, Catheleijne19281 1251-0,675  ½
4Bloem, Mark1903 ½1858-0,126 1 
B
5Van Dongen, Gijs18602½1760-0,213½2¼
6De Liefde, Michelle15272½18701,203½2¼
8Neuteboom, Martin14571 14940,045 0 
7Franx, Kees14730 815-1,036 0 
C
10Van Dongen, Lana12633 20741,033 3 
9Loedeman, Bert14302 1191-0,584 1 
12Van der Willik, Bert11181 547-0,455 0 
11Van Gaalen, Peter12000 470470,006 0 




Uitslagen ronde 6

Groep A
 wit-zwartuitslag
1Zwirs, Nico-0Pruijssers, Roeland½-½
2Van den Doel, Erik-0Rademakers, Evert1-0
3Lahaye, Rick-0Hilwerda, Jonas1-0
4Bekker, Stefan-0Verhoef, Pieter1-0
5Voogt, Bob-0Van Vliet, Jeffrey0-1
6Ercan, Selman-0Vroombout, Enrico½-½
7Coenen, Eduard-0Bulthuis, Jelle1-0
8Leertouwer, Joris-0Van Baar, Esper0-1
9Pham, Khoi-0Verfuerth, Kevin1-0
10Tiggelman, René-0Roebers, Jan½-½
11Honkoop, Gilian-0Gutkind, Kedem1-0
12Gijsen, William-0Roebers, Eline0-1
13Becx, César-0Van Liempt, Michael½-½
14Berrevoets, Jeroen-0Kastelijn, Twan1-0


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Verfuerth, Thomas-0Veenendaal, Loek1-0
2Rosegg, Jaron-0Mensing, Andrew0-1
3De Boer, Robert-0Bleeker, Kasper½-½
4Pietrow, Andrzej-0De Vries, Leon½-½
5Le Clercq, Maxim-0De Zoeten, Cato0-1
6Evenhuis, Wybe-0Albers, Saša½-½
7Klaren, Duncan-0Brandsma, Romayn0-1
8Albertus, Bram-0Sperber, Peter1-0
9Van Brussel, Bert-0Achuthan, Dylan1-0
10Willockx, Ritsaart-0Cchung, Chi Yun0-1
11Van Beckhoven, Boudewijn-0Van Amerongen-Jansen, Pegg0-1
12Van der Knaap, Jan-0Doolaard, Floris0-1
13Van der Lubben, Arno-0Verhoef, Ruud½-½
14Yalçin, Bilal-0Veldhuijsen, Klaas1-0
15Van Kuijk, Vadim-0Shakhverdian, William½-½
16Klein, Jorik-0Theijn, Dave½-½
17Kutchoukov, Daniel-0Cchung, Nyuk Lyn0-1
18De Vries, Emma-0Labruyère, Roger1-0
19Dekker, Jasper-0Bettman, Jan0-1
20Janssen, Toon-0Muntslag, Bas0-1
21Van de Laar, John-0De Bruijn, Aad½-½
22Slagboom, Leandro-0Ten Brinke, Jan1-0


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Westerhof, Jan Willem-0Smeets, Kobe½-½
2Vaishampayan, Atul-0Basa, Manasvita0-1
3De Boer, Ruurd-0Arkesteijn, Jaco0-1
4Verheij, Dana-0Klaren, Oscar0-1
5Torensma, Jan-0Mac Lean, Murdoch0-1
6Smit, Michiel-0Braun, Steven0-1
7Bons, Maurits-0Van der Vegt, Maarten1-0
8Frijling, Jeroen-0Van Dusseldorp, Brent1-0
9Honkoop, Martin-0Engelen, Niels1-0
10Van den Belt, Henk-0Tjioe, Patrick1-0
11Van der Pol, Theo-0Torensma, Christian0-1
12De Putter, Nina-0De Ruyter, Wim1-0
13Honkoop, Stella-0Matai, Rudi½-½
14Albers, Merlijn-0Norden, Marc1-0
15Den Boer, Paul-0Slotboom, Teus Sr1-0
16Van Dongen, Jesse-0Sutrisno, Agus½-½
17Vleming, Stefan-0Mensing, Luana1-0
18Yuen, Shau-Ming-0Verkade, Jeroen½-½
19Eveleens, Ed-0De Putter, Peter1-0
20Van der Weijde, André-0Tiggelman, Laura1-0
21Monteny, Pascalle-0Vos de Wael, Alexander½-½
22Fischer, Per-0Schlepuetz, Volker, Dr.1-0
23Balasubramanian, Shyam-0Rogge, Marloes1-0


Groep D
 wit-zwartuitslag
1Knol, Daniel-0Ponomarev, Ivan1-0
2Li-Behn, Tobias-0Elsandel, Khaled0-1
3Torensma, Dylan-0Turenhout, Ryanne½-½
4Wagter, Eric-0Jacobsen, Raymond½-½
5Weerts, René-0Dekker, Ichelle1-0
6Maris, Evi-0De Putter, Sven0-1
7Maris, Lauri-0Bloemendal, Franck1-0
8Hofstee, Piet-0Westveer, Paul1-0
9Bao, Davy-0Tiggelman, Vincent1-0
10Noteboom, Gren-0Singare, Sarthak1-0
11Wolters, Rens-0Klaren, André½-½
12Van Dijk, Ruud-0Agarwal, Aadhya0-1
13Verkamman, Piet-0Schraets, Mark½-½


Vierkamp
 wit-zwartuitslag
1Sanders, Catheleijne-Barendse, Ted0-1
2Van Straaten, Marco-Bloem, Mark½-½
3Franx, Kees-Van Dongen, Gijs0-1
4De Liefde, Michelle-Neuteboom, Martin1-0
5Van Gaalen, Peter-Loedeman, Bert0-1
6Van Dongen, Lana-Van der Willik, Bert1-0




Uitslagen ronde 5

Groep A
 wit-zwartuitslag
1Pruijssers, Roeland-Van den Doel, Erik½-½
2Zwirs, Nico-Verhoef, Pieter1-0
3Van Baar, Esper-Lahaye, Rick0-1
4Vroombout, Enrico-Bekker, Stefan0-1
5Verfuerth, Kevin-Rademakers, Evert0-1
6Hilwerda, Jonas-Ercan, Selman1-0
7Van Vliet, Jeffrey-Coenen, Eduard1-0
8Gutkind, Kedem-Voogt, Bob0-1
9Bulthuis, Jelle-Leertouwer, Joris½-½
10Roebers, Eline-Tiggelman, René½-½
11Kastelijn, Twan-Pham, Khoi0-1
12Roebers, Jan-Gijsen, William1-0
13Becx, César-Honkoop, Gilian0-1
14Van Liempt, Michael-Berrevoets, Jeroen1-0


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Mensing, Andrew-Veenendaal, Loek½-½
2De Boer, Robert-Verfuerth, Thomas½-½
3Rosegg, Jaron-Evenhuis, Wybe1-0
4Bleeker, Kasper-Albertus, Bram1-0
5Brandsma, Romayn-Pietrow, Andrzej½-½
6Albers, Saša-Klaren, Duncan½-½
7Sperber, Peter-Willockx, Ritsaart½-½
8De Vries, Leon-Van Brussel, Bert½-½
9Theijn, Dave-Le Clercq, Maxim0-1
10Doolaard, Floris-Van der Lubben, Arno½-½
11Achuthan, Dylan-Klein, Jorik1-0
12De Zoeten, Cato-Yalçin, Bilal1-0
13Cchung, Chi Yun-Van Kuijk, Vadim1-0
14Shakhverdian, William-Kutchoukov, Daniel½-½
15Van Amerongen-Jansen, Pegg-Dekker, Jasper1-0
16Van der Knaap, Jan-De Vries, Emma1-0
17Veldhuijsen, Klaas-Bettman, Jan1-0
18Verhoef, Ruud-Labruyère, Roger1-0
19Van Beckhoven, Boudewijn-Van de Laar, John1-0
20De Bruijn, Aad-Cchung, Nyuk Lyn0-1
21Muntslag, Bas-Slagboom, Leandro1-0
22Ten Brinke, Jan-Janssen, Toon0-1


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Klaren, Oscar-Westerhof, Jan Willem0-1
2Smeets, Kobe-Bons, Maurits1-0
3Mac Lean, Murdoch-Vaishampayan, Atul0-1
4Braun, Steven-Basa, Manasvita0-1
5Van Dusseldorp, Brent-De Boer, Ruurd0-1
6De Ruyter, Wim-Torensma, Jan0-1
7Van der Pol, Theo-Verheij, Dana0-1
8Arkesteijn, Jaco-Den Boer, Paul1-0
9Tjioe, Patrick-Honkoop, Martin½-½
10Norden, Marc-Van den Belt, Henk½-½
11De Putter, Peter-Frijling, Jeroen0-1
12Smit, Michiel-Yuen, Shau-Ming1-0
13Torensma, Christian-Honkoop, Stella½-½
14Van der Vegt, Maarten-Van Dongen, Jesse1-0
15Sutrisno, Agus-De Putter, Nina½-½
16Engelen, Niels-Eveleens, Ed1-0
17Verkade, Jeroen-Albers, Merlijn½-½
18Matai, Rudi-Monteny, Pascalle1-0
19Slotboom, Teus Sr-Van der Weijde, André1-0
20Mensing, Luana-Balasubramanian, Shyam1-0
21Vos de Wael, Alexander-Tiggelman, Laura½-½
22Davazdahemami, Arzhang-Schlepuetz, Volker, Dr.½-½
23Rogge, Marloes-Fischer, Per½-½


Groep D
 wit-zwartuitslag
1Elsandel, Khaled-Knol, Daniel0-1
2Dekker, Ichelle-Ponomarev, Ivan0-1
3Westveer, Paul-Li-Behn, Tobias0-1
4Torensma, Dylan-Maris, Evi1-0
5Turenhout, Ryanne-Hofstee, Piet1-0
6Jacobsen, Raymond-Bao, Davy1-0
7Tiggelman, Vincent-Wagter, Eric0-1
8Bloemendal, Franck-Noteboom, Gren1-0
9De Putter, Sven-Wolters, Rens1-0
10Singare, Sarthak-Maris, Lauri0-1
11Schraets, Mark-Weerts, René0-1
12Agarwal, Aadhya-Verkamman, Piet1-0



Uitslagen ronde 4

Groep A
 wit-zwartuitslag
1Lahaye, Rick-Pruijssers, Roeland0-1
2Bekker, Stefan-Van den Doel, Erik0-1
3Coenen, Eduard-Zwirs, Nico½-½
4Rademakers, Evert-Roebers, Eline1-0
5Pham, Khoi-Hilwerda, Jonas0-1
6Gijsen, William-Van Baar, Esper0-1
7Honkoop, Gilian-Verfuerth, Kevin0-1
8Tiggelman, René-Kastelijn, Twan½-½
9Van der Velden, Bram-Van Liempt, Michael1-0
10Glimmerveen, Martin-Roebers, Jan½-½
11Berrevoets, Jeroen-Becx, César0-1


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Veenendaal, Loek-Bleeker, Kasper½-½
2Verfuerth, Thomas-Albers, Saša1-0
3Klein, Jorik-De Boer, Robert0-1
4Evenhuis, Wybe-Theijn, Dave1-0
5Yalçin, Bilal-Rosegg, Jaron0-1
6Pietrow, Andrzej-Van der Lubben, Arno1-0
7De Vries, Emma-Brandsma, Romayn0-1
8Van Kuijk, Vadim-Achuthan, Dylan½-½
9De Vries, Leon-Van de Laar, John1-0
10Willockx, Ritsaart-Slagboom, Leandro1-0
11Dekker, Jasper-Van Beckhoven, Boudewijn½-½
12Labruyère, Roger-Veldhuijsen, Klaas½-½
13Le Clercq, Maxim-Janssen, Toon1-0


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Westerhof, Jan Willem-Van Dusseldorp, Brent1-0
2Vaishampayan, Atul-Braun, Steven½-½
3Honkoop, Martin-Smeets, Kobe0-1
4Frijling, Jeroen-Mac Lean, Murdoch0-1
5Bons, Maurits-Vleming, Stefan1-0
6Basa, Manasvita-Torensma, Christian1-0
7Albers, Merlijn-Arkesteijn, Jaco0-1
8Torensma, Jan-Tjioe, Patrick1-0
9Van den Belt, Henk-De Putter, Peter½-½
10Honkoop, Stella-Smit, Michiel½-½
11De Putter, Nina-Norden, Marc½-½
12Yuen, Shau-Ming-Matai, Rudi½-½
13Den Boer, Paul-Davazdahemami, Arzhang1-0
14Van der Weijde, André-Sutrisno, Agus½-½
15Monteny, Pascalle-Balasubramanian, Shyam½-½
16Schlepuetz, Volker, Dr.-Engelen, Niels0-1
17Tiggelman, Laura-Rogge, Marloes1-0


Groep D
 wit-zwartuitslag
1Maris, Evi-Elsandel, Khaled0-1
2Knol, Daniel-Tiggelman, Vincent1-0
3Hofstee, Piet-Dekker, Ichelle0-1
4Ponomarev, Ivan-Wagter, Eric1-0
5Li-Behn, Tobias-Bao, Davy1-0
6De Liefde, Michelle-Torensma, Dylan½-½
7Maris, Lauri-Westveer, Paul0-1
8Noteboom, Gren-Jacobsen, Raymond0-1
9Weerts, René-De Putter, Sven½-½
10Verkamman, Piet-Van Dijk, Ruud0-1
11Singare, Sarthak-Agarwal, Aadhya1-0



Uitslagen ronde 3

Groep A
 wit-zwartuitslag
1Pruijssers, Roeland-Vroombout, Enrico1-0
2Zwirs, Nico-Lahaye, Rick½-½
3Van Baar, Esper-Bekker, Stefan0-1
4Verhoef, Pieter-Gijsen, William1-0
5Van den Doel, Erik-Van der Velden, Bram1-0
6Roebers, Eline-Gutkind, Kedem½-½
7Voogt, Bob-Bulthuis, Jelle½-½
8Kastelijn, Twan-Coenen, Eduard0-1
9Ercan, Selman-Honkoop, Gilian1-0
10Leertouwer, Joris-Verfuerth, Kevin½-½
11Van Liempt, Michael-Van Vliet, Jeffrey0-1
12Roebers, Jan-Rademakers, Evert0-1
13Hilwerda, Jonas-Glimmerveen, Martin1-0
14Becx, César-Pham, Khoi0-1
15Tiggelman, René-Berrevoets, Jeroen1-0


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Mensing, Andrew-Sperber, Peter1-0
2Veenendaal, Loek-Theijn, Dave1-0
3Rosegg, Jaron-Verfuerth, Thomas0-1
4Albertus, Bram-Pietrow, Andrzej1-0
5Evenhuis, Wybe-Klein, Jorik½-½
6Bleeker, Kasper-De Vries, Emma1-0
7Klaren, Duncan-De Zoeten, Cato½-½
8Albers, Saša-Achuthan, Dylan1-0
9De Boer, Robert-De Vries, Leon1-0
10Van der Lubben, Arno-Van Amerongen-Jansen, Pegg1-0
11Brandsma, Romayn-Doolaard, Floris½-½
12Yalçin, Bilal-Van der Knaap, Jan1-0
13Van de Laar, John-Cchung, Chi Yun½-½
14Van Brussel, Bert-Verhoef, Ruud1-0
15Bettman, Jan-Van Kuijk, Vadim½-½
16Kutchoukov, Daniel-De Bruijn, Aad1-0
17Janssen, Toon-Willockx, Ritsaart0-1
18Slagboom, Leandro-Labruyère, Roger½-½
19Veldhuijsen, Klaas-Van Beckhoven, Boudewijn½-½
20Cchung, Nyuk Lyn-Le Clercq, Maxim0-1
21Shakhverdian, William-Ten Brinke, Jan1-0
22Muntslag, Bas-Dekker, Jasper0-1


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Braun, Steven-Westerhof, Jan Willem½-½
2Van Dusseldorp, Brent-Bons, Maurits1-0
3De Boer, Ruurd-Vaishampayan, Atul½-½
4Arkesteijn, Jaco-Klaren, Oscar0-1
5Verheij, Dana-Frijling, Jeroen½-½
6Torensma, Christian-De Ruyter, Wim½-½
7Smeets, Kobe-Yuen, Shau-Ming1-0
8Sutrisno, Agus-Honkoop, Martin0-1
9Mac Lean, Murdoch-Monteny, Pascalle1-0
10Vleming, Stefan-Den Boer, Paul1-0
11De Putter, Peter-Torensma, Jan½-½
12Eveleens, Ed-Basa, Manasvita0-1
13Van Dongen, Jesse-Albers, Merlijn½-½
14Matai, Rudi-Van der Pol, Theo0-1
15Engelen, Niels-Van den Belt, Henk0-1
16Schlepuetz, Volker, Dr.-De Putter, Nina0-1
17Rogge, Marloes-Van der Vegt, Maarten0-1
18Tjioe, Patrick-Mensing, Luana1-0
19Norden, Marc-Vos de Wael, Alexander1-0
20Davazdahemami, Arzhang-Van der Weijde, André½-½
21Fischer, Per-Honkoop, Stella0-1
22Balasubramanian, Shyam-Slotboom, Teus Sr½-½
23Tiggelman, Laura-Verkade, Jeroen0-1


Groep D
 wit-zwartuitslag
1Elsandel, Khaled-Ponomarev, Ivan1-0
2Bao, Davy-Hofstee, Piet½-½
3Knol, Daniel-Noteboom, Gren1-0
4Jacobsen, Raymond-Turenhout, Ryanne0-1
5Wagter, Eric-Poots, René1-0
6De Putter, Sven-Li-Behn, Tobias0-1
7Tiggelman, Vincent-Weerts, René1-0
8Dekker, Ichelle-Verkamman, Piet1-0
9Torensma, Dylan-Van Dijk, Ruud1-0
10Westveer, Paul-Singare, Sarthak1-0
11Wolters, Rens-Schraets, Mark½-½
12Bloemendal, Franck-Agarwal, Aadhya1-0


Uitslagen ronde 2

Groep A
 wit-zwartuitslag
1Bulthuis, Jelle-Pruijssers, Roeland0-1
2Lahaye, Rick-Leertouwer, Joris1-0
3Honkoop, Gilian-Zwirs, Nico0-1
4Vroombout, Enrico-Kastelijn, Twan1-0
5Van den Doel, Erik-Roebers, Eline1-0
6Van Vliet, Jeffrey-Verhoef, Pieter0-1
7Rademakers, Evert-Van Baar, Esper0-1
8Van der Velden, Bram-Ercan, Selman½-½
9Verfuerth, Kevin-Voogt, Bob½-½
10Gijsen, William-Tiggelman, René1-0
11Roebers, Jan-Hilwerda, Jonas½-½
12Pham, Khoi-Van Liempt, Michael½-½
13Gutkind, Kedem-Berrevoets, Jeroen1-0
14Coenen, Eduard-Becx, César1-0


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Theijn, Dave-De Boer, Robert1-0
2Van der Lubben, Arno-Mensing, Andrew0-1
3Klaren, Duncan-Albertus, Bram½-½
4Van der Knaap, Jan-Veenendaal, Loek0-1
5Doolaard, Floris-Rosegg, Jaron0-1
6Sperber, Peter-Van Brussel, Bert1-0
7De Vries, Leon-Albers, Saša½-½
8Verfuerth, Thomas-Slagboom, Leandro1-0
9Pietrow, Andrzej-Kutchoukov, Daniel1-0
10Achuthan, Dylan-Janssen, Toon1-0
11Klein, Jorik-Bettman, Jan1-0
12Van de Laar, John-Yalçin, Bilal½-½
13De Zoeten, Cato-De Bruijn, Aad1-0
14Bleeker, Kasper-Shakhverdian, William1-0
15Brandsma, Romayn-Le Clercq, Maxim1-0
16Van Amerongen-Jansen, Pegg-Muntslag, Bas1-0
17Van Kuijk, Vadim-Koes, Richard1-0
18Cchung, Chi Yun-Ten Brinke, Jan1-0
19Willockx, Ritsaart-Cchung, Nyuk Lyn½-½
20Verhoef, Ruud-Dekker, Jasper1-0


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Honkoop, Martin-Klaren, Oscar0-1
2Sutrisno, Agus-Braun, Steven0-1
3Bons, Maurits-Matai, Rudi1-0
4Basa, Manasvita-De Boer, Ruurd0-1
5Monteny, Pascalle-Van Dusseldorp, Brent0-1
6Westerhof, Jan Willem-Vleming, Stefan1-0
7Vaishampayan, Atul-Van Dongen, Jesse1-0
8Den Boer, Paul-De Ruyter, Wim½-½
9Van den Belt, Henk-Smeets, Kobe0-1
10De Putter, Nina-Verheij, Dana0-1
11Yuen, Shau-Ming-Engelen, Niels1-0
12Vos de Wael, Alexander-Mac Lean, Murdoch0-1
13Smit, Michiel-Balasubramanian, Shyam1-0
14Slotboom, Teus Sr-Eveleens, Ed0-1
15Van der Vegt, Maarten-Schlepuetz, Volker, Dr.½-½
16Honkoop, Stella-Tjioe, Patrick½-½
17Mensing, Luana-Norden, Marc½-½
18Verkade, Jeroen-De Putter, Peter0-1
19Van der Weijde, André-Rogge, Marloes½-½
20Singare, Sachin-Fischer, Per1-0
21Van der Pol, Theo-Tiggelman, Laura1-0


Groep D
 wit-zwartuitslag
1Elsandel, Khaled-Jacobsen, Raymond1-0
2Ponomarev, Ivan-De Putter, Sven1-0
3Li-Behn, Tobias-Maris, Evi0-1
4Hofstee, Piet-Wagter, Eric1-0
5Noteboom, Gren-Wolters, Rens1-0
6Singare, Sarthak-Knol, Daniel0-1
7Verkamman, Piet-Bao, Davy0-1
8Turenhout, Ryanne-Tiggelman, Vincent½-½
9Weerts, René-Bloemendal, Franck1-0
10Agarwal, Aadhya-Maris, Lauri0-1
11Schraets, Mark-Dekker, Ichelle0-1



Vierkampen
 wit-zwart
ABarendse, Ted-Van Straaten, Marco
AWiersma, Arno-Sanders, Catheleijne
BVan Dongen, Gijs-De Liefde, Michelle
BNeuteboom, Martin-Franx, Kees
CLoedeman, Bert-Van Dongen, Lana
CVan der Willik, Bert-Van Gaalen, Peter




Uitslagen ronde 1

Groep A
 wit-zwartuitslag
1Verhoef, Pieter-Van den Doel, Erik½-½
2Pruijssers, Roeland-Roebers, Jan1-0
3Berrevoets, Jeroen-Lahaye, Rick0-1
4Zwirs, Nico-Pham, Khoi1-0
5Ercan, Selman-Van Vliet, Jeffrey½-½
6Bekker, Stefan-Becx, César1-0
7Leertouwer, Joris-Tiggelman, René1-0
8Hilwerda, Jonas-Bulthuis, Jelle0-1
9Glimmerveen, Martin-Vroombout, Enrico0-1
10Van Liempt, Michael-Honkoop, Gilian0-1
11Kastelijn, Twan-Gutkind, Kedem1-0
12Voogt, Bob-Gijsen, William½-½
13Roebers, Eline-Coenen, Eduard1-0


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Slagboom, Leandro-Pietrow, Andrzej½-½
2De Boer, Robert-Verhoef, Ruud1-0
3Albertus, Bram-Shakhverdian, William1-0
4Le Clercq, Maxim-Van der Lubben, Arno0-1
5Van Beckhoven, Boudewijn-Evenhuis, Wybe0-1
6Mensing, Andrew-Brandsma, Romayn1-0
7Rosegg, Jaron-Van Amerongen-Jansen, Pegg1-0
8De Vries, Emma-Veldhuijsen, Klaas1-0
9Labruyère, Roger-Klaren, Duncan0-1
10Veenendaal, Loek-Muntslag, Bas1-0
11Ten Brinke, Jan-Doolaard, Floris0-1
12Koes, Richard-Van der Knaap, Jan0-1
13Cchung, Nyuk Lyn-Sperber, Peter0-1
14Bettman, Jan-Van de Laar, John½-½
15Van Brussel, Bert-Cchung, Chi Yun1-0
16De Bruijn, Aad-Bleeker, Kasper½-½
17Dekker, Jasper-De Vries, Leon0-1
18Theijn, Dave-Van Kuijk, Vadim1-0
19Albers, Saša-Willockx, Ritsaart1-0


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Norden, Marc-Honkoop, Martin0-1
2Mac Lean, Murdoch-Basa, Manasvita0-1
3De Putter, Peter-Arkesteijn, Jaco0-1
4Torensma, Jan-Yuen, Shau-Ming½-½
5Verheij, Dana-Van den Belt, Henk½-½
6Braun, Steven-Van der Weijde, André1-0
7Fischer, Per-Bons, Maurits0-1
8Frijling, Jeroen-Honkoop, Stella1-0
9Van Dongen, Jesse-Smit, Michiel1-0
10Eveleens, Ed-Monteny, Pascalle0-1
11Tiggelman, Laura-Torensma, Christian0-1
12De Boer, Ruurd-Slotboom, Teus Sr1-0
13Engelen, Niels-De Putter, Nina½-½
14Van Dusseldorp, Brent-Mensing, Luana1-0
15Balasubramanian, Shyam-Westerhof, Jan Willem0-1
16Albers, Merlijn-Vos de Wael, Alexander½-½
17Schlepuetz, Volker, Dr.-Vaishampayan, Atul0-1
18Klaren, Oscar-Verkade, Jeroen1-0
19De Ruyter, Wim-Van der Vegt, Maarten1-0
20Matai, Rudi-Singare, Sachin1-0
21Rogge, Marloes-Sutrisno, Agus0-1
22Vleming, Stefan-Van der Pol, Theo1-0


Groep D
 wit-zwartuitslag
1Ponomarev, Ivan-Torensma, Dylan1-0
2Jacobsen, Raymond-Westveer, Paul1-0
3Bao, Davy-Noteboom, Gren½-½
4De Putter, Sven-Schraets, Mark1-0
5Wagter, Eric-Weerts, René1-0
6Maris, Evi-Bloemendal, Franck1-0
7Dekker, Ichelle-Elsandel, Khaled0-1
8Maris, Lauri-Li-Behn, Tobias0-1
9Wolters, Rens-Verkamman, Piet½-½
10Tiggelman, Vincent-Singare, Sarthak½-½
11Klaren, André-Agarwal, Aadhya1-0


Vierkamp
 wit-zwartuitslag
ABloem, Mark-Barendse, Ted0-1
ASanders, Catheleijne-Van Straaten, Marco0-1
BNeuteboom, Martin-Van Dongen, Gijs0-1
BFranx, Kees-De Liefde, Michelle0-1
CVan der Willik, Bert-Loedeman, Bert0-1
CVan Gaalen, Peter-Van Dongen, Lana0-1


Hmm, hoeveelste ben ik?
Hmm, hoeveelste ben ik?


Ah, ik moet tegen ...
Ah, ik moet tegen ...

de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2019 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap