Prinsenstad-toernooi

Uitslagen & standen 2022

Eindstand

Groep A
  naamratingpuntentprw-wewpsb
12Bekker, Stefan23085 24430,9721 16¾
210Coenen, Eduard20324½23281,7721½15¼
31Garrido Dominguez, Jesus24134½2299-0,5621 14¾
43Van der Velden, Bram22034 22310,2321½13½
59Manoch, Maurice20564 21700,9521 13¼
66Albers, Saša21203½21400,2321½10 
74Legemaat, Gert21913½2151-0,2120 9¾
87Pascual Palomo, Lucia21103 2093-0,1721 7½
95Tabak, Stefan21593 2009-1,1318 8 
1012Smeets, Kobe19653 20360,5317 7¼
1115Borst, Filip19283 21101,3217 6¼
1217Maes, Djad18893 20100,7816½6¼
1313Schleipfenbauer, Bent19632½20190,3120½7 
1411Achuthan, Dylan19812½20140,0119½5¾
1519Arnold, Kiri18682½19340,4713½3¾
1616Li-Behn, Tobias18942 1866-0,2615 3 
1720Moerkerken, Remko18071½20210,8115½1¾
1814Willockx, Ritsaart19491½1765-1,4615 3¼
198Voogt, Bob20571 1522-3,1015½2 
2021Van Gosliga, Jouke1822 ½1089-0,4116 1½
2118Van Orsouw, Theo1886 ½1195-1,0812½ ¾


Groep B
  naamratingpuntentprw-wewpsb
11Albertus, Bram19065 20460,9620½16¾
23Glimmerveen, Martin18824½20100,7921 14¾
317Bruschke, Alexander17634½18951,0920 14½
44Mac Lean, Murdoch18514 18800,2621 12½
59Alvares, Thomas18084 19030,6420 13 
615Van den Belt, Henk17774 18830,8619 11½
714Arkesteijn, Jaco17814 18740,6518½11¾
810Van den Berg, Cees18073½1802-0,0220½11¼
97Van Gennip, Sander18293½1824-0,0220½9¾
1016Van de Griend, Johan17643½17810,1519 9¼
115Arnold, Rhys18483½1788-0,4318½9½
126Havermans, Jorrit18443½1833-0,0517½10¼
1324Wu, Sai Wing16693 17660,7619½8¼
1418Oskam, Julian17403 17530,1219 7¾
1520Aarts, Joaquin17033 17650,4919 7½
1622Wink, Luka16913 17460,2518½8¼
1713Pijl, Richard17943 1724-0,4618 7 
188Boittin, Pascal18283 1680-1,1617½7¾
1928Wink, Steven16273 16580,2317½7¼
2025Fischer, Per16543 17210,4617 7¾
2131Stoops, Michael15992½17961,0121 7½
2232Yuen, Shau-Ming15982½16890,6419½5½
2335Van Dusseldorp, Brent17832½1720-0,1717 5¾
2419Bons, Maurits17392 1605-1,0817½3½
2511Boeren, Jurriaan18042 1649-1,0517 5¾
2626Weerts, René16402 1554-0,7115½3½
2729Schutter, Robin16122 1570-0,3413½3½
2834Van Oudheusden, Jason14031½15380,5816½3 
2927Blokland, Bent16311½1511-0,9315½3 
3030Mensing, Luana16041½1462-0,8613½1¾
3112Blanter, Sofya17991 24270,2718 3 
3223Verkade, Jeroen16751 1454-0,7914½2¼
3333Van der Weijde, André15551 1353-1,4414 2 
3436Van der Kloet, Victor1554 ½603-0,7015½1½
3521Rodriguez Blanter, Alexey1700 0 10480,0013½0 


Groep C
  naamratingpuntentprw-wewpsb
122Van Iersel, Yorn1300 5½17530,0023 20½
21Lee, Jungmin16135 18631,2221 16½
310Kancharla, Varun Choudary1500 4½17111,0021 14 
42Diab Diaz, Ahmad1600 4 16171,0021 11½
524Hoek, Tjerk12084 22641,6219½11¼
613Lee, Jungbin14984 16400,7619½10¾
719Brouwer, Tim13514 18292,2416½10¼
812Scholten, Freek1500 3½22721,5022½11 
96De Liefde, Michelle15453½1481-0,2519½9¼
1014Baeten, Wim14953½1289-0,5319 9 
119De Koster, Willem1500 3½14780,0018½7¾
127Turenhout, Ryanne15363 15420,0319½9 
135Poots, René15633 15940,1318 8 
1411Rebreyend, Christophe1500 3 16370,5016½6¾
1518Wagter, Eric14213 638-1,4115 6 
1616De Ruiter, Rein14612½15600,4319 6½
178O'Mahony, Cian15062½1288-0,8218½5¼
1821Neutel, Alexander1300 2½14971497,0018 6½
194Maes, Zayd15712 1497-0,3019 5¾
2025De Paauw, Tomás1100 2 591591,0019 5 
2115Davazdahemami, Arzhang14862 1250-1,4618½2½
2217Van Deelen, Luca14272 619-1,0215½2½
2326Visser, Bob1100 2 12481248,0013 2½
2429Sanz Mora, Adrián1450 1½00,0016 2 
2520Van Dijk, Ruud13321½741-0,4715½3¾
2627Ferrario, Marco1000 1 669669,0014 1 
2730Van den Berg, Kasper0 ½5320,0016 1½
2828Van der Willik, Bert1186 ½661-0,1714½1½
2923Van den Heuvel, Milan1300  ½6210,0014½ ¾



Uitslagen ronde 6

Groep A
 wit-zwartuitslag
1Bekker, Stefan-Van der Velden, Bram½-½
2Coenen, Eduard-Albers, Saša1-0
3Tabak, Stefan-Garrido Dominguez, Jesus0-1
4Pascual Palomo, Lucia-Manoch, Maurice0-1
5Legemaat, Gert-Schleipfenbauer, Bent1-0
6Smeets, Kobe-Achuthan, Dylan½-½
7Willockx, Ritsaart-Borst, Filip0-1
8Arnold, Kiri-Li-Behn, Tobias1-0
9Maes, Djad-Voogt, Bob1-0


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Glimmerveen, Martin-Albertus, Bram½-½
2Mac Lean, Murdoch-Arkesteijn, Jaco½-½
3Van Gennip, Sander-Bruschke, Alexander0-1
4Oskam, Julian-Alvares, Thomas0-1
5Van den Belt, Henk-Boittin, Pascal1-0
6Arnold, Rhys-Havermans, Jorrit½-½
7Wink, Luka-Van den Berg, Cees½-½
8Wu, Sai Wing-Fischer, Per½-½
9Yuen, Shau-Ming-Van de Griend, Johan0-1
10Aarts, Joaquin-Bons, Maurits1-0
11Weerts, René-Wink, Steven0-1
12Mensing, Luana-Pijl, Richard0-1
13Van Dusseldorp, Brent-Blokland, Bent1-0
14Schutter, Robin-Van der Weijde, André1-0


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Lee, Jungmin-Van Iersel, Yorn½-½
2Kancharla, Varun Choudary-Scholten, Freek1-0
3Baeten, Wim-Brouwer, Tim0-1
4Lee, Jungbin-Turenhout, Ryanne1-0
5Wagter, Eric-Hoek, Tjerk0-1
6Diab Diaz, Ahmad-Neutel, Alexander1-0
7De Ruiter, Rein-De Koster, Willem0-1
8De Liefde, Michelle-De Paauw, Tomás1-0
9Poots, René-Davazdahemami, Arzhang1-0
10Van Deelen, Luca-Rebreyend, Christophe0-1
11Maes, Zayd-O'Mahony, Cian0-1
12Visser, Bob-Ferrario, Marco1-0
13Van Dijk, Ruud-Van den Berg, Kasper1-0




Uitslagen ronde 5

Groep A
 wit-zwartuitslag
1Garrido Dominguez, Jesus-Bekker, Stefan½-½
2Manoch, Maurice-Coenen, Eduard½-½
3Schleipfenbauer, Bent-Van der Velden, Bram0-1
4Albers, Saša-Legemaat, Gert1-0
5Li-Behn, Tobias-Tabak, Stefan0-1
6Borst, Filip-Pascual Palomo, Lucia0-1
7Achuthan, Dylan-Maes, Djad½-½
8Smeets, Kobe-Arnold, Kiri1-0
9Voogt, Bob-Willockx, Ritsaart½-½


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Albertus, Bram-Mac Lean, Murdoch1-0
2Glimmerveen, Martin-Yuen, Shau-Ming1-0
3Alvares, Thomas-Van Gennip, Sander½-½
4Van den Belt, Henk-Van den Berg, Cees½-½
5Arkesteijn, Jaco-Van de Griend, Johan1-0
6Bruschke, Alexander-Stoops, Michael1-0
7Bons, Maurits-Arnold, Rhys0-1
8Pijl, Richard-Havermans, Jorrit0-1
9Boittin, Pascal-Aarts, Joaquin1-0
10Oskam, Julian-Boeren, Jurriaan1-0
11Wink, Steven-Wu, Sai Wing½-½
12Blokland, Bent-Fischer, Per0-1
13Schutter, Robin-Weerts, René0-1
14Van der Weijde, André-Mensing, Luana0-1


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Van Iersel, Yorn-Scholten, Freek1-0
2Lee, Jungmin-Lee, Jungbin1-0
3Turenhout, Ryanne-Kancharla, Varun Choudary½-½
4Hoek, Tjerk-Diab Diaz, Ahmad½-½
5De Koster, Willem-Baeten, Wim0-1
6Neutel, Alexander-Wagter, Eric0-1
7Davazdahemami, Arzhang-Brouwer, Tim0-1
8Rebreyend, Christophe-De Liefde, Michelle½-½
9Poots, René-Maes, Zayd½-½
10O'Mahony, Cian-De Ruiter, Rein0-1
11Van Deelen, Luca-Ferrario, Marco1-0
12De Paauw, Tomás-Visser, Bob1-0



Uitslagen ronde 4

Groep A
 wit-zwartuitslag
1Bekker, Stefan-Albers, Saša1-0
2Pascual Palomo, Lucia-Garrido Dominguez, Jesus0-1
3Van der Velden, Bram-Manoch, Maurice½-½
4Schleipfenbauer, Bent-Arnold, Kiri1-0
5Tabak, Stefan-Smeets, Kobe½-½
6Willockx, Ritsaart-Li-Behn, Tobias0-1
7Borst, Filip-Voogt, Bob1-0
8Van Gosliga, Jouke-Maes, Djad0-1


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Stoops, Michael-Mac Lean, Murdoch0-1
2Wu, Sai Wing-Albertus, Bram0-1
3Bruschke, Alexander-Alvares, Thomas½-½
4Yuen, Shau-Ming-Arkesteijn, Jaco½-½
5Boeren, Jurriaan-Van den Belt, Henk½-½
6Arnold, Rhys-Oskam, Julian½-½
7Weerts, René-Boittin, Pascal0-1
8Verkade, Jeroen-Bons, Maurits0-1
9Aarts, Joaquin-Schutter, Robin1-0
10Van der Weijde, André-Blokland, Bent½-½
11Van der Kloet, Victor-Van Oudheusden, Jason0-1


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Diab Diaz, Ahmad-Van Iersel, Yorn0-1
2Scholten, Freek-Baeten, Wim1-0
3De Liefde, Michelle-Lee, Jungmin0-1
4Davazdahemami, Arzhang-Lee, Jungbin0-1
5Maes, Zayd-Kancharla, Varun Choudary0-1
6De Ruiter, Rein-Neutel, Alexander0-1
7Rebreyend, Christophe-Poots, René½-½
8Brouwer, Tim-Van Deelen, Luca1-0
9Wagter, Eric-Paauw, Tomás1-0
10Visser, Bob-Van Dijk, Ruud1-0


Uitslagen ronde 3

Groep A
 wit-zwartuitslag
1Legemaat, Gert-Bekker, Stefan0-1
2Albers, Saša-Van der Velden, Bram½-½
3Coenen, Eduard-Schleipfenbauer, Bent1-0
4Garrido Dominguez, Jesus-Achuthan, Dylan1-0
5Pascual Palomo, Lucia-Smeets, Kobe1-0
6Manoch, Maurice-Borst, Filip1-0
7Arnold, Kiri-Willockx, Ritsaart½-½
8Maes, Djad-Tabak, Stefan0-1
9Voogt, Bob-Moerkerken, Remko0-1
10Li-Behn, Tobias-Van Orsouw, Theo1-0


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Van Gennip, Sander-Glimmerveen, Martin½-½
2Albertus, Bram-Pijl, Richard1-0
3Mac Lean, Murdoch-Arnold, Rhys1-0
4Van den Berg, Cees-Arkesteijn, Jaco½-½
5Van de Griend, Johan-Bruschke, Alexander½-½
6Oskam, Julian-Stoops, Michael0-1
7Havermans, Jorrit-Boeren, Jurriaan½-½
8Alvares, Thomas-Van Dusseldorp, Brent1-0
9Van den Belt, Henk-Wink, Steven1-0
10Bons, Maurits-Wu, Sai Wing0-1
11Blokland, Bent-Yuen, Shau-Ming0-1
12Boittin, Pascal-Wink, Luka½-½
13Fischer, Per-Aarts, Joaquin½-½
14Schutter, Robin-Verkade, Jeroen½-½
15Mensing, Luana-Weerts, René0-1
16Van Oudheusden, Jason-Van der Weijde, André½-½


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Van Iersel, Yorn-De Koster, Willem1-0
2Lee, Jungmin-De Ruiter, Rein1-0
3Maes, Zayd-Scholten, Freek0-1
4Lee, Jungbin-De Liefde, Michelle½-½
5Baeten, Wim-Neutel, Alexander1-0
6Poots, René-Diab Diaz, Ahmad0-1
7Kancharla, Varun Choudary-Rebreyend, Christphe1-0
8Van Deelen, Luca-Davazdahemami, Arzhang0-1
9Paauw, Tomás-Hoek, Tjerk0-1
10Van Dijk, Ruud-Turenhout, Ryanne0-1
11Ferrario, Marco-Sanz Mora, Adrián0-1
12O'Mahony, Cian-Visser, Bob1-0
13Wagter, Eric-Van den Heuvel, Milan1-0


Uitslagen ronde 2

Groep A
 wit-zwartuitslag
1Bekker, Stefan-Pascual Palomo, Lucia1-0
2Legemaat, Gert-Manoch, Maurice1-0
3Albers, Saša-Arnold, Kiri1-0
4Borst, Filip-Garrido Dominguez, Jesus½-½
5Schleipfenbauer, Bent-Tabak, Stefan1-0
6Coenen, Eduard-Maes, Djad1-0
7Van Orsouw, Theo-Achuthan, Dylan0-1
8Smeets, Kobe-Li-Behn, Tobias1-0
9Moerkerken, Remko-Willockx, Ritsaart½-½


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Glimmerveen, Martin-Van den Belt, Henk1-0
2Arnold, Rhys-Van de Griend, Johan½-½
3Van Gennip, Sander-Blokland, Bent1-0
4Bruschke, Alexander-Van den Berg, Cees½-½
5Aarts, Joaquin-Albertus, Bram0-1
6Van der Weijde, André-Oskam, Julian0-1
7Wink, Luka-Mac Lean, Murdoch0-1
8Wu, Sai Wing-Havermans, Jorrit½-½
9Stoops, Michael-Boittin, Pascal1-0
10Pijl, Richard-Fischer, Per1-0
11Boeren, Jurriaan-Schutter, Robin1-0
12Mensing, Luana-Bons, Maurits0-1
13Weerts, René-Yuen, Shau-Ming0-1
14Wink, Steven-Van Oudheusden, Jason1-0


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Baeten, Wim-Lee, Jungmin½-½
2Diab Diaz, Ahmad-Lee, Jungbin½-½
3Neutel, Alexander-Maes, Zayd½-½
4De Koster, Willem-Paauw, Tomás1-0
5Van Iersel, Yorn-Kancharla, Varun Chudary1-0
6Scholten, Freek-Brouwer, Tim1-0
7De Ruiter, Rein-Van der Willik, Bert1-0
8Turenhout, Ryanne-Wagter, Eric1-0
9Hoek, Tjerk-O'Mahony, Cian1-0
10Rebreyend, Christphe-Van den Heuvel, Milan1-0
11Davazdahemami, Arzhang-Ferrario, Marco1-0
12Visser, Bob-Van Deelen, Luca0-1


Uitslagen ronde 1
Groep A
 wit-zwartuitslag
1Garrido Dominguez, Jesus-Coenen, Eduard½-½
2Achuthan, Dylan-Bekker, Stefan0-1
3Van der Velden, Bram-Smeets, Kobe1-0
4Willockx, Ritsaart-Legemaat, Gert0-1
5Tabak, Stefan-Borst, Filip½-½
6Li-Behn, Tobias-Albers, Saša0-1
7Pascual Palomo, Lucia-Van Orsouw, Theo1-0
8Arnold, Kiri-Voogt, Bob1-0
9Manoch, Maurice-Moerkerken, Remko1-0


Groep B
 wit-zwartuitslag
1Albertus, Bram-Oskam, Julian½-½
2Bons, Maurits-Glimmerveen, Martin0-1
3Mac Lean, Murdoch-Aarts, Joaquin½-½
4Rodriguez Blanter, Alexey-Arnold, Rhys0-1
5Havermans, Jorrit-Wink, Luka½-½
6Verkade, Jeroen-Van Gennip, Sander0-1
7Boittin, Pascal-Wu, Sai Wing½-½
8Fischer, Per-Alvares, Thomas½-½
9Van den Berg, Cees-Weerts, René1-0
10Blokland, Bent-Boeren, Jurriaan1-0
11Blanter, Sofya-Wink, Steven1-0
12Schutter, Robin-Pijl, Richard½-½
13Arkesteijn, Jaco-Mensing, Luana1-0
14Yuen, Shau-Ming-Van den Belt, Henk0-1
15Van de Griend, Johan-Van der Weijde, André1-0
16Van Oudheusden, Jason-Bruschke, Alexander0-1


Groep C
 wit-zwartuitslag
1Lee, Jungmin-Davazdahemami, Arzhang1-0
2Van Deelen, Luca-Diab Diaz, Ahmad0-1
3Maes, Zayd-Wagter, Eric1-0
4Brouwer, Tim-Poots, René½-½
5De Liefde, Michelle-Van Dijk, Ruud1-0
6Neutel, Alexander-Turenhout, Ryanne1-0
7O'Mahony, Cian-Van Iersel, Yorn0-1
8Van den Heuvel, Milan-De Koster, Willem0-1
9Kancharla, Varun Chudary-Hoek, Tjerk1-0
10Paauw, Tomás-Rebreyend, Christphe1-0
11Lee, Jungbin-Visser, Bob1-0
12Ferrario, Marco-Baeten, Wim0-1






De indeling (foto: Herman Zonderland)
De indeling (foto: Herman Zonderland)

Sponsors

ING

Delftse Brouwers

Rob Brunia Fonds

Zonderland Fotografie

Haagse Schaakbond

de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2022 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap