Delftse SchaakSite - Jeugdpagina van de Delftsche SchaakClub

Tussenstand Jeugd Voorjaars-/Zomercompetitie 2021-2022 na ronde 13

Groep A:

 naampartijenwinstremiseverliespuntenwaarde
1Mats Borgen11812377,540
2Adrian Oliehoek10712367,339
3Timo Vesters10721343,438
4Luuk Elfferich10523297,037
5Geralds Zutis9414256,536
6Guus van Toledo12408255,735
7Oscar Verwer6510250,334
8Lina El Khaddari9504243,333
9Joris Heijnen11218236,032
10Jayden Reuvers7502208,031
11Timo van den Bosch9306206,230
12Jelle Beuker6411197,729
13Hugo Tolman6312194,228
14Sobhan Hafez Nezami11137194,227
15Thaara Swaminathan10316179,226
16Erik van den Berg8611176,225
17Ruben Hijdra10136164,424
18Marco Ferrario7313149,723
19Ariel Simon5311126,722
20Vashnavi Baldan6204122,621
21Valerijs Zutis5302116,420
22Cedric Verwer9018102,319
23Dario Pirozzi6105101,118
24Abel Drenthen1100100,017
25Dejen Oskam430193,416
26Bohdan Koval210177,615
27May-Lynn Le410375,314


Groep B:

 naampartijenwinstremiseverliespuntenwaarde
1Antraniek Masis10901383,340
2Floris van Cosburgh12813357,039
3Leonid Leshko10802356,738
4Maarten van Cosburgh11704326,037
5Han Cheng Yang12606306,336
6Cheng Kai Yang12615287,935
7Adam Ahaloui9423260,634
8Ivan Volok10505255,633
9Friso Pil8602253,832
10Casper de Jong9315204,031
11Linde in 't Veld11137200,430
12Luc van der Spek9225190,929
13Sharwan Kedar6420176,528
14Xiao Bei Sun6312173,427
15Alexander Wiersema8224167,226
16Alice Sun7403166,025
17William Duvall9117139,624
18Maxime van de Giessen7016138,223
19Kate Tolman5401137,722
20Arianne Yusufi7412132,821
21Roy Chenjun Xu7214120,420
22Bo Dai7304114,819
23Ving Schevers3120103,518
24Sofia Radovic901898,717
25Piet-Hein Pil520397,916
26Giulio Valero Padua220092,615
27Marko Radovic702577,714
28Freek Poutsma210171,013
29Nathan Drenthen110069,012
30Kaan Onvusal100152,311





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2022 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap