Delfts Schaakforum » Nationaal » Toernooien & activiteiten » OPK (6): Alles komt aan op de laatste ronde
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post « vorig onderwerp | volgend onderwerp »
Torenstra jr. Torenstra jr. is a Male
webcommissie




geregistreerd: 29-11-2002
aantal berichten: 1718

OPK (6): Alles komt aan op de laatste ronde Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Het OPK is na ronde 6 nog niet beslist; alles komt op de laatste ronde aan.

In de A-groep hield Gerard Milort Jan-Willem de Jong knap op remise in een gelijk dame-eindspel. Beide spelers lieten in een ingewikkelde stelling een pion promoveren, maar dat veranderde niets aan de situatie. Gert Legemaat staat na zijn overwinning op Jouke van Gosliga een half punt achter de leider en mag hopen op een misstap van Jan-Willem in de laatste ronde.

In de B-groep staan Bert Gerritsma en René Weerts nu met 5 punten gedeeld aan kop. Zij hebben nog niet tegen elkaar gespeeld en zullen dus in de laatste ronde tegen elkaar gaan aantreden. Op een half punt achterstand volgen Nadeem Taverne, Simon Broos en Vashish Sukul, die allen vurig hopen op een bloedeloze remise aan bord 1 en een eigen winstpartij.

In de strijd om de ratingprijzen heeft in de A-groep (tot 1880) Jouke van Gosliga een punt voorsprong op Roman Bojanowski.

In de B-groep tot 1540 gaat de strijd voornamelijk tussen Arjo Andringa, Eric Wagter en Arzhang Davazdahemami. Zij hebben allen 4 punten. Edgar Huisman volgt op een half punt.

De categorie tot 1330 is totaal onduidelijk: Eric Wagter staat ook hier bovenaan, maar je komt maar voor één prijs in aanmerking, dus een groot peloton van kanshebbers volgt: Koos Swanink, Scot Leite, Monique Keuzenkamp en Ernst Hanewald spelen allen tot nu toe een goed toernooi.

Uitslagen ronde 6:

 Groep A   
1Milort, Gerard-De Jong, Jan-Willem½-½
2Legemaat, Gert-Van Gosliga, Jouke1-0
3Van Straaten, Marco-Barendse, Ted½-½
4Dubbeldam, Bart-Goossens, Pieter1-0
5Lode, Peter-Van der Pluijm, Dik1-0
6Van den Broek, Willem-Jan-Wiersma, Arno0-1

0: Van Loenen, Dekker, Bojanowski, van Calmthout
1: van Orsouw, Koelmans

 Groep B   
1Nicolaas, Han--Gerritsma, Bert0-1
2Ter Veen, Rens--Weerts, Rene0-1
3Eveleens, Ed--Gajadhar Sukul, Vanish½-½
4Huisman, Edgar--Broos, Simon0-1
5Poots, Rene--Taverne, Nadeem0-1
6Van der Weijde, Andre--Davazdahemami, Arzhang0-1
7Andringa, Arjo--Stoops, Michael1-0
8Swanink, Koos--Uittenbogaard, Hans0-1
9Boonman, Petra--Krikorian, Olivier0-1
10Venema, Kees--Hanewald, Ernst1-0
11Keuzenkamp, Monique--Blanter, Marfa1-0
12Leite, Scot--Van Ham, Joop1-0
13V.d. Kolk, Jan--Dirkse, Simon0-1
14Molinari, Fausto--Torenstra, Jan1-0
15Van Riet, Paul--Zonderland, Herman½-½
16Van der Willik, Bert--Bokhove, Ronald0-1
17Ter Mors, Adriaan--Zonderland, Piet1-0

0: Zonneveld, Hendriks
1: Wagter, van der Duijn-Schouten

Stand na ronde 6:

 GROEP AScoreWPSBRatingTPRW-We
1De Jong, Jan-Willem5.021.017.2524392392-0.18
2Legemaat, Gert4.521.515.2522542270+0.25
3Barendse, Ted4.021.012.7521022096-0.02
4Van Gosliga, Jouke3.520.59.5018762068+1.42
5Van Straaten, Marco3.519.510.0019492014+0.49
6Van Orsouw, Theo3.519.08.2518981992+0.41
7Koelmans, Jan Willem3.518.58.5018641892+0.17
8Dubbeldam, Bart3.517.59.2518951997+0.69
9Milort, Gerard3.022.010.5019972044+0.21
10Lode, Peter3.016.05.7519041747-0.89
11Goossens, Pieter2.518.55.5019051879-0.33
12Bojanowski, Roman2.517.06.5017801922+0.90
13Van Loenen, Daniël2.018.06.7518601905+0.13
14Van der Pluijm, Dik2.015.55.0018191681-0.70
15Van Calmthout, Hans2.015.05.7518001737-0.25
16Wiersma, Arno2.015.04.7518461763-0.34
17Dekker, Derk2.014.54.5017981769-0.19
18Van den Broek, Willem-Jan1.514.01.7517921460-1.77


 GROEP BScoreWPSBRatingTPRW-We
1Gerritsma, Bert5.021.017.7514891818+2.49
2Weerts, Rene5.018.014.5017211746+0.23
3Taverne, Nadeem4.521.515.0016301809+0.72
4Broos, Simon4.521.512.5016861682-0.01
5Gajadhar Sukul, Vanish4.520.513.5016701688+0.13
6Ter Veen, Rens4.023.512.7516091622+0.10
7Andringa, Arjo4.022.513.5014541679+1.48
8Nicolaas, Han4.022.012.7516031579-0.05
9Uittenbogaard, Hans4.019.010.2515991532-0.43
10Wagter, Eric4.018.59.2512451542+1.82
11Davazdahemami, Arzhang4.018.011.0015061626+1.02
12Eveleens, Ed4.018.09.7515851541-0.14
13Huisman, Edgar3.521.513.0014721712+1.90
14Venema, Kees3.518.59.5016131457-0.68
15Krikorian, Olivier3.517.08.0016211429-1.20
16Van der Weijde, Andre3.023.510.2515601510-0.37
17Stoops, Michael3.020.510.2515071429-0.37
18Swanink, Koos3.018.55.2512581441+0.99
19Leite, Scot3.018.06.0012941361+0.26
20Poots, Rene3.017.56.0015081397-0.75
21Keuzenkamp, Monique3.017.06.2511471407+1.38
22Dirkse, Simon3.015.57.2514721376-0.66
23Molinari, Fausto3.013.04.7515311161-2.25
24Zonneveld, Jan2.518.56.2514511414-0.16
25Boonman, Petra2.517.57.0015001407-0.38
26Hanewald, Ernst2.517.55.0011651311+0.53
27Bokhove, Ronald2.516.55.2512641276-0.07
28Blanter, Marfa2.019.57.2514301438+0.05
29Van Ham, Joop2.017.05.0012281275+0.27
30Ter Mors, Adriaan2.016.57.0017441433-0.72
31Zonderland, Herman2.015.05.2513481301-0.33
32V.d. Kolk, Jan2.015.03.0014171216-1.05
33Torenstra, Jan2.014.52.5012411295+0.33
34Van Riet, Paul2.012.52.5012551146-0.68
35Van der Willik, Bert1.515.53.5012381112-0.65
36Van der Duijn-Schouten, Fr1.513.54.001100622-0.39
37Hendriks, Hans1.017.02.7513191159-1.08
38Zonderland, Piet1.013.51.2513061065-1.28
39Karagantcheff, Dimitri0.518.09.001510-+0.00


Zie voor meer uitslagen en standen de toernooisite.

__________________
http://inargenti.nl voor mijn muziek

20-03-2016 21:28 Torenstra jr. is offline Send an Email to Torenstra jr. Homepage of Torenstra jr. Search for Posts by Torenstra jr. Add Torenstra jr. to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 © 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller