Delfts Schaakforum DSC Forum Jeugd Tussenstand Jeugd 1e seizoenshelft 2020/2021
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post vorig onderwerp | volgend onderwerp
Shiraz
DSC-lid


geregistreerd: 22-09-2020
aantal berichten: 21

Tussenstand Jeugd 1e seizoenshelft 2020/2021 Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Groep A:

 naampartijenwinstremiseverliespuntenwaarde
1Dejen Oskam101000409,640
2Mees van den Berg10802341,039
3Adrian Oliehoek11803329,338
4Oscar Verwer6402250,237
5Lennart van Wersch10604245,036
6Erik van den Berg10505230,035
7Sarthak Singare6303176,234
8Joris Heijnen10316168,533
9Geralds Zutis11407159,032
10Mats Borgen8215150,231
11May Lynn Le10208100,030
12Valerijs Zutis1010985,029
13Mees Tolman210158,028
14Jarno von Imhof110049,027
15Mikolaj Demski200236,026
16Hugo Tolman000026,025
17Maarten Post100125,024


Groep B:

 naampartijenwinstremiseverliespuntenwaarde
1Mahdiar Behdani10901373,340
2Vera Dekker10811328,039
3Sobhan Hafeznezami11704266,038
4Ruben Hijdra11623262,037
5Stefan van Meeuwen10505196,036
6Xiao Bei Sun11416179,035
7Roy Chenjun Xu11416171,034
8Antonie ter Laak6303152,833
9Darwin Kurdy10406144,032
10Cedric Verwer5203129,131
11Diedar Kurdy10406126,030
12Joost Spitzer4301118,029
13Cheng Kai Yang9225114,728
14Adam Ossintsev4301109,027
15Han Cheng10307108,026
16Bo Dai100199,725
17Arianne Yusufi1122796,524
18Maxim van de Giessen610576,223
19Adam Ahaloui411261,022
20Steijn Tolman100121,021
21Sophie Napper100120,020

12-12-2020 19:20 Shiraz is offline Send an Email to Shiraz Search for Posts by Shiraz Add Shiraz to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller