Delfts Schaakforum DSC Forum Jeugd Tussenstand Jeugd 1e seizoenshelft 2020/2021
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post vorig onderwerp | volgend onderwerp
Shiraz
DSC-lid


geregistreerd: 22-09-2020
aantal berichten: 21

Tussenstand Jeugd 1e seizoenshelft 2020/2021 Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Groep A:

 naampartijenwinstremiseverliespuntenwaarde
1Dejen Oskam8800342,640
2Mees van den Berg8701306,039
3Adrian Oliehoek9603260,338
4Oscar Verwer5401225,037
5Lennart van Wersch8503213,436
6Erik van den Berg8404204,035
7Sarthak Singare6303155,634
8Geralds Zutis9306124,033
9Joris Heijnen9216117,232
10Mats Borgen6114117,231
11May Lynn Le8206100,030
12Valerijs Zutis810785,029
13Mees Tolman210158,028
14Mikolaj Demski200236,027
15Hugo Tolman000026,026


Groep B:

 naampartijenwinstremiseverliespuntenwaarde
1Mahdiar Behdani9801336,340
2Vera Dekker9711293,539
3Ruben Hijdra10622260,538
4Sobhan Hafeznezami10604225,037
5Stefan van Meeuwen9504189,736
6Roy Chenjun Xu10415174,035
7Xiao Bei Sun10415173,534
8Darwin Kurdy10406139,033
9Cedric Verwer4202131,132
10Maarten Post1100125,031
11Joost Spitzer4301119,030
12Diedar Kurdy10406117,029
13Antonie ter Laak5203116,028
14Jarno von Imhof1100109,027
15Adam Ossintsev4301108,026
16Cheng Kai Yang8215102,725
17Han Cheng9306102,024
18Arianne Yusufi1021781,023
19Adam Ahaloui411259,522
20Maxim van de Giessen500549,021
21Steijn Tolman100120,020
22Sophie Napper100119,019
2300000

25-11-2020 23:49 Shiraz is offline Send an Email to Shiraz Search for Posts by Shiraz Add Shiraz to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller