Delfts Schaakforum DSC Forum Jeugd Tussenstand Jeugd 1e seizoenshelft 2020/2021
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post vorig onderwerp | volgend onderwerp
Shiraz
DSC-lid


geregistreerd: 22-09-2020
aantal berichten: 21

Tussenstand Jeugd 1e seizoenshelft 2020/2021 Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Groep A:

 naampartijenwinstremiseverliespuntenwaarde
1Dejen Oskam7700305,640
2Mees van den Berg7601276,039
3Adrian Oliehoek8503228,338
4Erik van den Berg7403202,037
5Oscar Verwer4301193,536
6Lennart van Wersch7403182,635
7Sarthak Singare6303156,434
8Geralds Zutis8305125,033
9Joris Heijnen8215117,732
10Mats Borgen5113115,031
11May Lynn Le820690,030
12Vera Dekker710685,029
13Mees Tolman210159,028
14Mikolaj Demski200236,027
15Hugo Tolman000026,026


Groep B:

 naampartijenwinstremiseverliespuntenwaarde
1Mahdiar Behdani8701298,340
2Valerijs Zutis8611264,039
3Sobhan Hafeznezami9603233,038
4Ruben Hijdra9522232,037
5Xiao Bei Sun9414179,036
6Stefan van Meeuwen8404159,035
7Roy Chenjun Xu9315144,534
8Darwin Kurdy9405144,033
9Cedric Verwer4202132,032
10Joost Spitzer4301121,031
11Antonie Terlaak4202114,030
12Adam Ossintsev4301112,029
13Han Cheng8305108,028
14Diedar Kurdy9306100,027
15Cheng Kai Yang721499,326
16Arianne Yusufi921686,025
17Adam Ahaloui411262,024
18Maxim van de Giessen400453,823
19Steijn Tolman100122,022
20Sophie Napper100121,021

25-11-2020 23:36 Shiraz is offline Send an Email to Shiraz Search for Posts by Shiraz Add Shiraz to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller