Delfts Schaakforum DSC Forum Jeugd Tussenstand Jeugd 1e seizoenshelft 2020/2021
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post vorig onderwerp | volgend onderwerp
Shiraz
DSC-lid


geregistreerd: 22-09-2020
aantal berichten: 21

Tussenstand Jeugd 1e seizoenshelft 2020/2021 Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Groep A:
 naampartijenwinstremiseverliespunten
1Mees van den Berg3300,0161
2Dejen Oskam3300,0152
3Adrian Oliehoek3201,0126
4Oscar Verwer3201,0115
5Sarthak Singare3201,0110
6Geralds Zutis3201,092
7Lennart van Wersch2101,090
8Joris Heijnen3102,075
9Erik van den Berg3102,074
10Vera Dekker4103,062
11Mees Tolman2101,057
12Mikolaj Demski2002,040
13May Lynn Le4004,029
14Hugo Tolman0000,027


Groep B
 naampartijenwinstremiseverliespunten
1Ruben Hijdra4301147
2Valerijs Zutis3300142
3Mahdiar Behdani3201122
4Cedric Verwer3201114
5Stefan van Meeuwen3201104
6Roy Chenjun Xu420294
7Adam Ossintsev320193
8Xiao Bei Sun420292
9Joost Spitzer320186
10Sobhan Hafeznezami420285
11Darwin Kurdy420284
12Arianne Yusufi411270
13Adam Ahaloui311167
14Han Cheng410355
15Diedar Kurdy410352
16Cheng Kai Yang300333
17Steijn Tolman100124
18Sophie Napper100123

29-09-2020 21:13 Shiraz is offline Send an Email to Shiraz Search for Posts by Shiraz Add Shiraz to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller