Delfts Schaakforum » DSC Forum » Jeugd » Tussenstand Jeugd 1e seizoenshelft 2020/2021
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post « vorig onderwerp | volgend onderwerp »
Shiraz
DSC-lid


geregistreerd: 22-09-2020
aantal berichten: 21

Tussenstand Jeugd 1e seizoenshelft 2020/2021 Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Groep A:
 naampartijenwinstremiseverliespunten
1Mees van den Berg3300,0147
2Dejen Oskam2200,0112
3Oscar Verwer3201,0105
4Lennart van Wersch1100,090
5Adrian Oliehoek2101,088
6Joris Heijnen2101,079
7Sarthak Singare2101,078
8Erik van den Berg2101,073
9Vera Dekker3102,065
10Geralds Zutis2101,059
11Mikolaj Demski2002,041
12May Lynn Le3003,029
13Aljosha Kuzniatsou0000,028
14Rani Malhoe0000,027
15Mees Tolman1001,026
16Hugo Tolman0000,025


Groep B
 naampartijenwinstremiseverliespunten
1Madian Behdani2200121
2Ruben Hijdra3201112
3Valerijs Zutis2200106
4Cedric Verwer3201100
5Roy Chenjun Xu320198
6Adam Ossintsev220080
7Joost Spitzer320178
8Stefan van Meeuwen210167
9Xiao Bei Sun310264
10Sobhan Hafeznezami310259
11Arianne Yusufi311154
12Darwin Kurdy310245
13Han Cheng310243
14Thijmen Noordzij000036
15Adam Ahaloui201133
16Diedar Kurdy310233
17Todd Liu000028
18Tim Kuzniatsou000026
19Cheng Kai Yang200225
20Xander Magnée000024
21Willem Kuiper000023
22Mark Gregory/Hulshof000022
23Onyeka Feng000020
24Steijn Tolman100118
25Ahmet Mucahit000017
26Duru Ezgi Ozkan000016
27Sophie Napper100115

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Shiraz on 23-09-2020 at 17:59.

22-09-2020 22:11 Shiraz is offline Send an Email to Shiraz Search for Posts by Shiraz Add Shiraz to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 © 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller