Delfts Schaakforum DSC Forum Jeugd Tussenstand 1e seizoenshelft 2019-2020
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post vorig onderwerp | volgend onderwerp
Bart van Cleef Bart van Cleef is a Male
DSC-lid


geregistreerd: 31-10-2018
aantal berichten: 47

Tussenstand Jeugd 2e seizoenshelft 2019-2020 na ronde 18 Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Groep A:

 naampartijenwinstremiseverliespuntenwaarde
1Mees van de Berg4310210,050
2Sarthak Singare3210187,049
3Adrian Oliehoek4301177,048
4Gerards Zutis3201172,047
5May Lynn Le3201153,046
6Jelle Beuker2200143,045
7Aljosha Kuzniatsou4202138,044
8Joris Heijnen3102112,043
9Julin Raggers4103111,042
10Jing Jing Sun310297,041
11Kenneth Johnsen100196,040
12Rani Malhoe110092,039
13Dejen Oskam100188,038
14Mees Tolman100186,037
15Remi Reynes310283,036
16Oscar Verwer000078,035
17Vera Dekker200278,034
18Lennart van Wersch200274,033
19Hugo Tolman000066,032
20Shayan Movahed Amlashi000041,031


Groep B:

 naampartijenwinstremiseverliespuntenwaarde
1Sadra Ghaeminia4400238,050
2Mahdian Behdani4301172,049
3Sobhan Hafeznezami4211157,048
4Todd Liu3201144,047
5Cedric Verwer2110138,046
6Ruben Hijdra4202136,045
7Tim Kuzniatsou3201133,044
8Xiao Bei Sun2101131,043
9Valerijs Zutis4202120,042
10Xander Magnee2101110,041
11Willem Kuiper1100102,040
12Mark Gregory/Hulshof3102101,039
13Thijmen Noordzee210197,038
14Stefan van Meeuwen310288,037
15Adam Ahabui310287,036
16Onyeka Feng310286,035
17Parsa Shams110077,034
18Steijn Tolman200274,033
19Han Cheng301264,032
20Roy Chenjun Xu301261,031
21Ahmet Mucahit000052,030
22Duru Ezgi Ozkan200252,029
23Lucas Salinas000028,028
24Ecrin Memik000027,027

This post has been edited 26 time(s), it was last edited by Bart van Cleef on 03-03-2020 at 12:47.

10-09-2019 17:13 Bart van Cleef is offline Send an Email to Bart van Cleef Search for Posts by Bart van Cleef Add Bart van Cleef to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller