Delfts Schaakforum » Nationaal » Toernooien & activiteiten » OPK (5): 5 koplopers in de B-groep
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post « vorig onderwerp | volgend onderwerp »
Torenstra jr. Torenstra jr. is a Male
webcommissie




geregistreerd: 29-11-2002
aantal berichten: 1718

OPK (5): 5 koplopers in de B-groep Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

In de A-groep van het OPK lijkt het er op dat de spanning moet komen van de strijd om de tweede plaats. Jan-Willem de Jong staat een punt los van de concurrentie en heeft de mensen onder hem al verslagen.

Gert Legemaat, Ted Barendse en Jouke van Gosliga volgen met 3½. Voor de laatste betekent dat op dit moment een mooie plusscore van 1.53.

De B-groep is erg spannend: koplopers Bert Gerritsma en Rens ter Veen deelden het punt en zagen het peloton zich bij de kopgroep voegen.
Han Nicolaas versloeg Eric Wagter in tijdnood, terwijl René Weerts en Vashish Sukul respectievelijk André van der Weijde en René Poots versloegen.

 Groep A   
1De Jong, Jan-Willem--Van Straaten, Marco1-0
2Van Orsouw, Theo--Legemaat, Gert0-1
3Dubbeldam, Bart--Barendse, Ted0-1
4Van Gosliga, Jouke--Milort, Gerard1-0
5Koelmans, Jan Willem--Bojanowski, Roman½-½
6Goossens, Pieter--Van Loenen, Daniël½-½
7Dekker, Derk--Van den Broek, Willem-Jan1-0


0: Wiersma
½: Van Calmthout, Van der Pluijm
1: Lode

 Groep B   
1Gerritsma, Bert--Ter Veen, Rens½-½
2Nicolaas, Han--Wagter, Eric1-0
3Weerts, Rene--Van der Weijde, Andre1-0
4Gajadhar Sukul, Vanish--Poots, Rene1-0
5Krikorian, Olivier--Huisman, Edgar0-1
6Uittenbogaard, Hans--Andringa, Arjo½-½
7Eveleens, Ed--Hanewald, Ernst1-0
8Davazdahemami, Arzhang--Venema, Kees½-½
9Stoops, Michael--Keuzenkamp, Monique1-0
10Van Ham, Joop--Boonman, Petra0-1
11Dirkse, Simon--Leite, Scot½-½
12Zonderland, Herman--Zonneveld, Jan0-1
13Torenstra, Jan--Hendriks, Hans1-0
14Zonderland, Piet--V.d. Kolk, Jan0-1
15Bokhove, Ronald--Van der Duijn-Schouten, Fr1-0


0: Ter Mors, Blanter, van der Willik
½: Taverne, Broos
1: Van Riet, Molinari, Swanink

Stand na ronde 5:

Groep A:
 NaamScoreWPSBRatingTPRW-We
1De Jong, Jan-Willem4.516.014.2524392491+0.21
2Legemaat, Gert3.515.09.7522542254+0.14
3Barendse, Ted3.514.58.7521022124+0.18
4Van Gosliga, Jouke3.512.56.7518762116+1.53
5Van Straaten, Marco3.013.56.7519492000+0.29
6Koelmans, Jan Willem2.514.06.2518641892+0.17
7Van Orsouw, Theo2.513.56.0018981992+0.41
8Milort, Gerard2.513.55.7519971968-0.18
9Goossens, Pieter2.513.04.7519051944+0.18
10Dubbeldam, Bart2.512.55.5018951930+0.18
11Bojanowski, Roman2.511.53.7517801922+0.90
12Van Loenen, Daniël2.012.54.5018601905+0.13
13Van der Pluijm, Dik2.011.04.2518191739-0.32
14Lode, Peter2.011.02.5019041566-1.27
15Dekker, Derk2.010.53.0017981769-0.19
16Van Calmthout, Hans2.010.03.7518001737-0.25
17Van den Broek, Willem-Jan1.510.01.5017921499-1.35
18Wiersma, Arno1.010.52.2518461202-0.76

Groep B:
 NaamScoreWPSBRatingTPRW-We
1Gerritsma, Bert4.015.512.2514891773+1.83
2Ter Veen, Rens4.015.510.2516091700+0.45
3Nicolaas, Han4.015.011.2516031751+0.61
4Gajadhar Sukul, Vanish4.015.011.0016701717+0.25
5Weerts, Rene4.012.08.5017211686-0.12
6Taverne, Nadeem3.516.511.0016301734+0.39
7Huisman, Edgar3.514.09.5014721798+2.13
8Broos, Simon3.513.06.5016861506-0.24
9Eveleens, Ed3.511.06.2515851515-0.26
10Van der Weijde, Andre3.016.58.7515601583+0.21
11Andringa, Arjo3.015.58.5014541631+0.91
12Stoops, Michael3.014.58.7515071526+0.20
13Wagter, Eric3.014.06.5012451542+1.82
14Uittenbogaard, Hans3.013.56.2515991509-0.55
15Davazdahemami, Arzhang3.012.06.0015061561+0.44
16Swanink, Koos3.012.03.7512581491+1.11
17Poots, Rene3.011.04.5015081423-0.42
18Boonman, Petra2.513.06.5015001461-0.04
19Venema, Kees2.513.06.0016131395-0.79
20Zonneveld, Jan2.513.04.0014511414-0.16
21Krikorian, Olivier2.512.04.0016211324-1.54
22Hanewald, Ernst2.511.54.0011651376+0.64
23Blanter, Marfa2.015.56.2514301601+0.89
24Leite, Scot2.011.52.5012941248-0.15
25Keuzenkamp, Monique2.011.52.2511471298+0.54
26Van Ham, Joop2.011.03.0012281349+0.68
27Dirkse, Simon2.010.53.2514721295-1.08
28V.d. Kolk, Jan2.010.53.0014171263-0.63
29Torenstra, Jan2.010.02.0012411325+0.49
30Molinari, Fausto2.08.51.7515311038-2.41
31Zonderland, Herman1.512.04.0013481307-0.20
32Bokhove, Ronald1.512.02.2512641183-0.53
33Van der Willik, Bert1.511.03.0012381193-0.19
34Van Riet, Paul1.58.51.0012551074-0.81
35Hendriks, Hans1.013.52.0013191159-1.08
36Ter Mors, Adriaan1.011.54.001744737-0.83
37Zonderland, Piet1.09.51.0013061053-1.17
38Karagantcheff, Dimitri0.512.56.251510-+0.00
39Van der Duijn-Schouten, Fr0.59.02.251100622-0.39


Meer uitslagen en standen op de toernooipagina.

__________________
http://inargenti.nl voor mijn muziek

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Torenstra jr. on 09-03-2016 at 10:47.

06-03-2016 12:47 Torenstra jr. is offline Send an Email to Torenstra jr. Homepage of Torenstra jr. Search for Posts by Torenstra jr. Add Torenstra jr. to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 © 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller