Delfts Schaakforum DSC Forum Jeugd Tussenstand Jeugd 1e seizoenshelft 2020/2021
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post vorig onderwerp | volgend onderwerp
Shiraz
DSC-lid


geregistreerd: 22-09-2020
aantal berichten: 21

Tussenstand Jeugd 1e seizoenshelft 2020/2021 Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Groep A:

 naampartijenwinstremiseverliespuntenwaarde
1Dejen Oskam5500236,640
2Mees van den Berg5401209,039
3Adrian Oliehoek6402196,338
4Oscar Verwer4301171,937
5Sarthak Singare5302145,036
6Erik van den Berg6303138,035
7Geralds Zutis6303125,034
8Lennart van Wersch5203120,633
9Joris Heijnen6213116,332
10May Lynn Le720591,031
11Mats Borgen301290,330
12Vera Dekker610567,029
13Mees Tolman210157,028
14Mikolaj Demski200236,027
15Hugo Tolman000026,026


Groep B:

 naampartijenwinstremiseverliespuntenwaarde
1Mahdiar Behdani6501223,040
2Ruben Hijdra7421212,539
3Valerijs Zutis6411193,038
4Sobhan Hafeznezami7403152,037
5Xiao Bei Sun7313146,036
6Cedric Verwer4202126,035
7Stefan van Meeuwen6303125,334
8Adam Ossintsev4301125,033
9Roy Chenjun Xu7304121,032
10Joost Spitzer4301120,031
11Darwin Kurdy7304111,030
12Han Cheng6303105,029
13Antonie Terlaak210197,028
14Arianne Yusufi721488,527
15Diedar Kurdy720575,026
16Adam Ahaloui411262,525
17Maxim van de Giessen200256,024
18Cheng Kai Yang510454,723
19Steijn Tolman100122,022
20Sophie Napper100121,021

03-11-2020 20:33 Shiraz is offline Send an Email to Shiraz Search for Posts by Shiraz Add Shiraz to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller