Delfts Schaakforum DSC Forum Jeugd Tussenstand Jeugd 1e seizoenshelft 2020/2021
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post vorig onderwerp | volgend onderwerp
Shiraz
DSC-lid


geregistreerd: 22-09-2020
aantal berichten: 21

Tussenstand Jeugd 1e seizoenshelft 2020/2021 Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Groep A:

 naampartijenwinstremiseverliespuntenwaarde
1Dejen Oskam6600270,640
2Mees van den Berg6501243,039
3Adrian Oliehoek7403198,338
4Oscar Verwer4301180,237
5Erik van den Berg7403175,736
6Sarthak Singare5302158,035
7Lennart van Wersch6303150,034
8Geralds Zutis7304126,033
9Joris Heijnen7214117,732
10May Lynn Le720590,031
11Mats Borgen401386,030
12Vera Dekker610585,029
13Mees Tolman210159,028
14Mikolaj Demski200236,027
15Hugo Tolman000026,026


Groep B:

 naampartijenwinstremiseverliespuntenwaarde
1Mahdiar Behdani7601266,340
2Valerijs Zutis7511229,539
3Ruben Hijdra8422210,038
4Sobhan Hafeznezami8503196,037
5Stefan van Meeuwen7403154,336
6Xiao Bei Sun8314149,535
7Darwin Kurdy8404140,034
8Cedric Verwer4202137,133
9Roy Chenjun Xu8305128,032
10Joost Spitzer4301118,031
11Adam Ossintsev4301117,030
12Han Cheng7304105,029
13Diedar Kurdy830598,028
14Antonie Terlaak310291,227
15Arianne Yusufi821586,526
16Cheng Kai Yang620482,725
17Adam Ahaloui411261,524
18Maxim van de Giessen300356,023
19Steijn Tolman100122,022
20Sophie Napper100121,021

15-11-2020 19:42 Shiraz is offline Send an Email to Shiraz Search for Posts by Shiraz Add Shiraz to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller