Delfts Schaakforum DSC Forum Jeugd Tussenstand Jeugd 1e seizoenshelft 2020/2021
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post vorig onderwerp | volgend onderwerp
Shiraz
DSC-lid


geregistreerd: 22-09-2020
aantal berichten: 21

Tussenstand Jeugd 1e seizoenshelft 2020/2021 Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Groep A:

 naampartijenwinstremiseverliespuntenwaarde
1Dejen Oskam4400188,040
2Adrian Oliehoek4301165,339
3Mees van den Berg4301164,338
4Oscar Verwer3201122,637
5Lennart van Wersch3201119,436
6Sarthak Singare4202109,035
7Erik van den Berg420296,334
8Mats Borgen101093,033
9Geralds Zutis420291,032
10Joris Heijnen411286,231
11Vera Dekker410368,030
12Mees Tolman210156,029
13Mikolaj Demski200237,328
14May Lynn Le500527,027
15Hugo Tolman000026,026


Groep B:

 naampartijenwinstremiseverliespuntenwaarde
1Ruben Hijdra5401182,040
2Valerijs Zutis4400176,039
3Mahdiar Behdani4301158,738
4Adam Ossintsev4301126,037
5Joost Spitzer4301118,036
6Cedric Verwer4202114,335
7Sobhan Hafeznezami5302113,034
8Stefan van Meeuwen4202107,033
9Roy Chenjun Xu520393,032
10Xiao Bei Sun520392,031
11Darwin Kurdy520383,030
12Diedar Kurdy520379,029
13Arianne Yusufi511368,028
14Adam Ahaloui411267,527
15Han Cheng410353,026
16Cheng Kai Yang300350,025
17Steijn Tolman100124,024
18Sophie Napper100123,023
[/quote]

11-10-2020 14:01 Shiraz is offline Send an Email to Shiraz Search for Posts by Shiraz Add Shiraz to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller