Delfts Schaakforum » DSC Forum » Jeugd » Vrijdag 28 en zaterdag 29 februari: Voorronde NK Jeugd ABC in Delft
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post « vorig onderwerp | volgend onderwerp »
Untagonklik Untagonklik is a Male
dsc intern wedstrijdleider




geregistreerd: 07-03-2002
aantal berichten: 3282

Vrijdag 28 en zaterdag 29 februari: Voorronde NK Jeugd ABC in Delft Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Via vier kwalificatietoernooien kunnen jeugdspelers zich plaatsen voor het NJK ABC (25 april t/m 1 mei 2020, in Theaterhotel Almelo). Een van die toernooien is in Delft, op vrijdag 28 en zaterdag 29 februari 2020.

Klik op de betreffende groep om deze te bekijken
NK A Jeugd
NK B Jeugd
NK C Meisjes

Er zijn op het toernooi plaatsen te verdienen voor het NK-Jeugd in de volgende categorieën:
• A jeugd (t/m 20 jaar): 3
• A meisjes (t/m 20 jaar): 1
• B jeugd (t/m 16 jaar): 3
• B meisjes (t/m 16 jaar): 1
• C meisjes (t/m 14 jaar): 3

Let op: de leeftijdsgrenzen van 2020 gelden voor de hele kwalificatiereeks:
• A: geboren in of na 2002
• B: geboren in of na 2004
• C: geboren in of na 2006

Bij voldoende deelnemers spelen de categorieën apart:
• Bij minder dan 12 deelnemers spelen de A-meisjes samen met de A-jeugd
• Bij minder dan 12 deelnemers spelen de B-meisjes samen met de B-jeugd
• Bij minder dan 12 deelnemers spelen de C-meisjes samen met de B-jeugd en/of B-meisjes

Prijzen
Bij meisjes en jeugd in een groep zijn de geldprijzen in de A- en B-groep voor de nummers 1, 2 en 3 per categorie: €60, €50 en €40, met een extra prijs van €50 voor respectievelijk de beste jongen en het beste meisje. Bij ongedeelde groepen zijn de prijzen hoger.
Voor de C-meisjes is het prijzengeld €50, €35 en €20.

Speelschema
Vrijdag 28 februari
• aanmelden 09:30 – 09:45 (Indien verlaat, bel Ted Barendse, 06-42140566)
• ronde 1 10:00 – 12:15
• ronde 2 12:45 – 15:00
• ronde 3 15:30 – 17:45
• Avondeten (pizza) 17:45 – 18:45
• ronde 4 18:45 – 21:00
Zaterdag 29 februari
• ronde 5 09:30 – 11:45
• ronde 6 12:15 – 14:30
• ronde 7 15:00 – 17:15
• vanaf 17.15 prijsuitreiking

Speelzaal
DuWo Denksportcentrum, Zusterlaan 114, 2611 MP Delft (Let op: Sebastiaansbrug is afgesloten!)

Speeltempo
55 min. + 10 sec. increment p.p.p.p.

Toernooicoach
Vrijdag: Tea Lanchava
Zaterdag: Zhaoquin Peng

Extra informatie
• Op de topborden van de categorieën wordt gespeeld op digitale borden
• Spelers krijgen enkele consumptiebonnen voor drankjes tijdens het toernooi
• Voor mee-eten van de pizza op vrijdagavond wordt 5 Euro in rekening gebracht

Inschrijven en info
Meer informatie en inschrijvingen:
www.schaken.nl/nks/nederlandse-jeugdkamp...appen/nk-b-en-c
Inschrijven tot uiterlijk woensdag 26 februari
Inschrijfgeld: 20 euro

Vragen of opmerkingen?
De organisatie is in handen van de KNSB, de HSB en DSC:
Eric van Breugel (KNSB) evbreugel@schaakbond.nl, 023-5254025
Max Kanbier (HSB) maxkanbier@gmail.com, 06-34313383
Ted Barendse (DSC) T.J.M.Barendse@TUDelft.nl, 06-42140566

Deelnemers:

 NaamClub KNSB-rat.Jeugd-rat.
 A-jeugd(9)    
1Tim GrutterSG AmersfoortNetherlands22532272
2Daan NoordenbosGroninger Comb.Netherlands20692069
3Olaf VliegerVeluws S.G.Netherlands18141598
4Valentijn van WarmerdamEindhovense SVNetherlands16791575
5Levi NiesSV AlmeloNetherlands16051605
6Mees de HeijMagnus Leidsche RijnNetherlands16001450
7Ryan BusaVASNetherlands16001529
8Jacco LindWoerdenNetherlands15531523
9Elysia FengEindhovense SVNetherlands15181123
 B-jeugd(32)    
10Nyuk Lyn CchungLSGNetherlands19311983
11Frank van WijngaardenDe CircelNetherlands18161896
12Thijs van DamRSR Ivoren TorenNetherlands18131713
13Vladimir BartelsCaïssa-EenhoornNetherlands17961803
14Joaquin AartsRSR Ivoren TorenNetherlands17801659
15Vadim van KuijkASVNetherlands17541734
16Mitia ShadrinSV AlmereNetherlands17511803
17Christian TorensmaSchaakwoudeNetherlands17271748
18Jaël WierengaSC AssenNetherlands16781729
19Tobias Li-BehnSHTVGermany16651618
20Bram ZaalminkSV DoetinchemNetherlands16541644
21Dylan TorensmaSchaakwoudeNetherlands16521676
22Mats de JongKennemer Comb.Netherlands16481605
23Peter NitrauwSG AmersfoortNetherlands16451654
24Jurriaan BoerenHWP HaarlemNetherlands16391730
25Chenwu ZhuHWP HaarlemNetherlands16231336
26Ivo AndringaSC HoofddorpNetherlands16091503
27Daniel FrankeKlim-OpNetherlands16001576
28Rolinde den HeijerSC WoerdenNetherlands16001607
29Max HooijmansDe WaagtorenNetherlands15841519
30Veronique BogouslavskiiMax EuweNetherlands15481501
31Ischa VersteegenSV LeiderdorpNetherlands14701319
32Julian OskamBotwinnikNetherlands14101233
33Zayd MaesSV SpijkenisseNetherlands13811230
34Koen van WijngaardenDe CircelNetherlands13751061
35Jungbin LeeRSR Ivoren TorenNetherlands12771102
36Thomas Li-BehnSHTVNetherlands1230920
37Kevin MoonenMoira-DomtorenNetherlands12231116
38Jungmin LeeRSR Ivoren TorenNetherlands1152921
39Oscar VerwerDSCNetherlands989989
40Roan BradyDDNetherlands868868
41Mees van den BergDSCNetherlands
 C-meisjes(7)    
42Isfara GerginMagnus Leidsche RijnNetherlands15011293
43Katja Tangarife RamirezSchaak. ApeldoornNetherlands14641223
44Cecillia Pereira GarzaSMBNetherlands13941041
45Lizzy van AnrooijSV SpijkenisseNetherlands12621057
46Nirupa GaneshramEindhovense SVNetherlands11681058
47Josephine DamenSMBNetherlands11071107
48Janice FuKlim-OpNetherlands825825
Laatst bijgewerkt 27-02-2020 13:15

Met dank aan Basjes nootzaak (www.basjesnootzaak.nl) voor de heerlijke noten!

__________________
Doch dyn plicht en lit de lju mar rabje.

This post has been edited 18 time(s), it was last edited by Ted on 03-03-2020 at 14:22.

27-01-2020 17:21 Untagonklik is offline Send an Email to Untagonklik Search for Posts by Untagonklik Add Untagonklik to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 © 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller