Delfts Schaakforum DSC Forum Jeugd Tussenstand Jeugd 1e seizoenshelft 2020/2021
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post vorig onderwerp | volgend onderwerp
Shiraz
DSC-lid


geregistreerd: 22-09-2020
aantal berichten: 21

Tussenstand Jeugd 1e seizoenshelft 2020/2021 Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Groep A:

 naampartijenwinstremiseverliespuntenwaarde
1Dejen Oskam101000409,640
2Mees van den Berg10802341,039
3Adrian Oliehoek11803329,338
4Oscar Verwer6402250,237
5Lennart van Wersch10604245,036
6Erik van den Berg10505230,035
7Sarthak Singare6303176,234
8Joris Heijnen10316168,533
9Geralds Zutis11407159,032
10Mats Borgen8215150,231
11May Lynn Le10208100,030
12Valerijs Zutis1010985,029
13Mees Tolman210158,028
14Jarno von Imhof110049,027
15Mikolaj Demski200236,026
16Hugo Tolman000026,025
17Maarten Post100125,024


Groep B:

 naampartijenwinstremiseverliespuntenwaarde
1Mahdiar Behdani111001404,340
2Vera Dekker10811342,539
3Sobhan Hafeznezami12804296,038
4Ruben Hijdra12723288,037
5Xiao Bei Sun12426194,536
6Stefan van Meeuwen11506194,035
7Roy Chenjun Xu12426187,534
8Cedric Verwer6303161,933
9Antonie ter Laak7304161,032
10Darwin Kurdy11407145,031
11Cheng Kai Yang9225141,030
12Han Cheng11407131,029
13Diedar Kurdy11407127,028
14Arianne Yusufi12327125,027
15Joost Spitzer4301116,026
16Adam Ossintsev4301107,025
17Bo Dai200299,724
18Maxim van de Giessen710678,823
19Adam Ahaloui411262,022
20Steijn Tolman100121,021
21Sophie Napper100120,020

13-12-2020 16:58 Shiraz is offline Send an Email to Shiraz Search for Posts by Shiraz Add Shiraz to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller