Delfts Schaakforum DSC Forum Externe competitie HSB competitie 2019-20
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post vorig onderwerp | volgend onderwerp
Upperdog Upperdog is a Male
webcommissie


geregistreerd: 06-02-2004
aantal berichten: 745

HSB competitie 2019-20 Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Onderstaand staat het definitieve programma van DSC teams in de HSB competitie.

De samenstelling van de teams wordt later vandaag bekend en gecommuniceerd met de teamleiders.

5.1. Hoofdklasse

do 26 september 2019 DD 1 - Botwinnik 1
ma 23 september 2019 DSC1 - Schaakmat Westl. 1
di 8 oktober 2019 Promotie 1 - Schaakhuis 1
di 24 september 2019 Novelty Destroyers 1 - Rijswijk 1

di 5 november 2019 Rijswijk 1 - DD 1
ma 4 november 2019 Schaakhuis 1 - Novelty Destroyers 1
ma 4 november 2019 Schaakmat Westl. 1 - Promotie 1
do 7 november 2019 Botwinnik 1 - DSC1

do 28 november 2019 DD 1 - DSC1
di 26 november 2019 Promotie 1 - Botwinnik 1
di 26 november 2019 Novelty Destroyers 1 - Schaakmat Westl. 1
di 19 november 2019 Rijswijk 1 - Schaakhuis 1

ma 9 december 2019 Schaakhuis 1 - DD 1
ma 16 december 2019 Schaakmat Westl. 1 - Rijswijk 1
do 19 december 2019 Botwinnik 1 - Novelty Destroyers 1
ma 13 januari 2020 DSC1 - Promotie 1

do 6 februari 2020 DD 1 - Promotie 1
di 4 februari 2020 Novelty Destroyers 1 - DSC1
di 4 februari 2020 Rijswijk 1 - Botwinnik 1
ma 10 februari 2020 Schaakhuis 1 - Schaakmat Westl. 1

ma 2 maart 2020 Schaakmat Westl. 1 - DD 1
do 12 maart 2020 Botwinnik 1 - Schaakhuis 1
ma 16 maart 2020 DSC1 - Rijswijk 1
di 3 maart 2020 Promotie 1 - Novelty Destroyers 1

slotronde Novelty Destroyers 1 - DD 1
slotronde Rijswijk 1 - Promotie 1
slotronde Schaakhuis 1 - DSC1
slotronde Schaakmat Westl. 1 - Botwinnik 1


5.2. Eerste klasse A

ma 7 oktober 2019 HSV 1 - Raadsheer-Corbulo 1
di 8 oktober 2019 DD 2 - DSC2
di 1 oktober 2019 Promotie 3 - Schaakhuis 2
di 8 oktober 2019 Rijswijk 2 - SHTV 1

do 31 oktober 2019 SHTV 1 - HSV 1
ma 28 oktober 2019 Schaakhuis 2 - Rijswijk 2
ma 28 oktober 2019 DSC2 - Promotie 3
do 31 oktober 2019 Raadsheer-Corbulo 1 - DD 2

ma 2 december 2019 HSV 1 - DD 2
di 26 november 2019 Promotie 3 - Raadsheer-Corbulo 1
di 3 december 2019 Rijswijk 2 - DSC2
do 14 november 2019 SHTV 1 - Schaakhuis 2

ma 6 januari 2020 Schaakhuis 2 - HSV 1
ma 16 december 2019 DSC2 - SHTV 1
do 16 januari 2020 Raadsheer-Corbulo 1 - Rijswijk 2
di 14 januari 2020 DD 2 - Promotie 3

ma 10 februari 2020 HSV 1 - Promotie 3
di 18 februari 2020 Rijswijk 2 - DD 2
do 13 februari 2020 SHTV 1 - Raadsheer-Corbulo 1
ma 27 januari 2020 Schaakhuis 2 - DSC2

ma 9 maart 2020 DSC2 - HSV 1
do 19 maart 2020 Raadsheer-Corbulo 1 - Schaakhuis 2
di 10 maart 2020 DD 2 - SHTV 1
di 3 maart 2020 Promotie 3 - Rijswijk 2

slotronde Rijswijk 2 - HSV 1
slotronde SHTV 1 - Promotie 3
slotronde Schaakhuis 2 - DD 2
slotronde DSC2 - Raadsheer-Corbulo 1

5.3. Eerste klasse B

do 3 oktober 2019 DD 3 - RSC-Belgisch Park 1
do 26 september 2019 SHTV 2 - Scheve Toren 1
ma 7 oktober 2019 Schaakmat Westl. 2 - Haeghe Ooievaar 1
di 15 oktober 2019 Promotie 2 - DSC3

ma 11 november 2019 DSC3 - DD 3
wo 13 november 2019 Haeghe Ooievaar 1 - Promotie 2
vr 15 november 2019 Scheve Toren 1 - Schaakmat Westl. 2
ma 4 november 2019 RSC-Belgisch Park 1 - SHTV 2

do 28 november 2019 DD 3 - SHTV 2
ma 2 december 2019 Schaakmat Westl. 2 - RSC-Belgisch Park 1
di 10 december 2019 Promotie 2 - Scheve Toren 1
ma 25 november 2019 DSC3 - Haeghe Ooievaar 1

wo 18 december 2019 Haeghe Ooievaar 1 - DD 3
vr 10 januari 2020 Scheve Toren 1 - DSC3
ma 6 januari 2020 RSC-Belgisch Park 1 - Promotie 2
do 9 januari 2020 SHTV 2 - Schaakmat Westl. 2

do 30 januari 2020 DD 3 - Schaakmat Westl. 2
di 18 februari 2020 Promotie 2 - SHTV 2
ma 10 februari 2020 DSC3 - RSC-Belgisch Park 1
wo 29 januari 2020 Haeghe Ooievaar 1 - Scheve Toren 1

vr 6 maart 2020 Scheve Toren 1 - DD 3
ma 9 maart 2020 RSC-Belgisch Park 1 - Haeghe Ooievaar 1
do 19 maart 2020 SHTV 2 - DSC3
ma 16 maart 2020 Schaakmat Westl. 2 - Promotie 2

slotronde Promotie 2 - DD 3
slotronde DSC3 - Schaakmat Westl. 2
slotronde Haeghe Ooievaar 1 - SHTV 2
slotronde Scheve Toren 1 - RSC-Belgisch Park 1

5.4. Tweede klasse A

di 15 oktober 2019 Rijswijk 3 - Schaakmat Westl. 4
ma 7 oktober 2019 DSC4 - DSC6
ma 23 september 2019 Wassenaar 1 - Haeghe Ooievaar 2
vr 4 oktober 2019 Scheve Toren 2 - DCSV 1

vr 8 november 2019 DCSV 1 - Rijswijk 3
wo 16 oktober 2019 Haeghe Ooievaar 2 - Scheve Toren 2
ma 28 oktober 2019 DSC6 - Wassenaar 1
ma 11 november 2019 Schaakmat Westl. 4 - DSC4

di 17 december 2019 Rijswijk 3 - DSC4
ma 25 november 2019 Wassenaar 1 - Schaakmat Westl. 4
vr 22 november 2019 Scheve Toren 2 - DSC6
vr 6 december 2019 DCSV 1 - Haeghe Ooievaar 2

wo 22 januari 2020 Haeghe Ooievaar 2 - Rijswijk 3
ma 20 januari 2020 DSC6 - DCSV 1
ma 20 januari 2020 Schaakmat Westl. 4 - Scheve Toren 2
ma 13 januari 2020 DSC4 - Wassenaar 1

di 11 februari 2020 Rijswijk 3 - Wassenaar 1
vr 14 februari 2020 Scheve Toren 2 - DSC4
vr 14 februari 2020 DCSV 1 - Schaakmat Westl. 4
wo 19 februari 2020 Haeghe Ooievaar 2 - DSC6

ma 16 maart 2020 DSC6 - Rijswijk 3
ma 23 maart 2020 Schaakmat Westl. 4 - Haeghe Ooievaar 2
ma 23 maart 2020 DSC4 - DCSV 1
ma 16 maart 2020 Wassenaar 1 - Scheve Toren 2

slotronde Scheve Toren 2 - Rijswijk 3
slotronde DCSV 1 - Wassenaar 1
slotronde Haeghe Ooievaar 2 - DSC4
slotronde DSC6 - Schaakmat Westl. 4


5.5. Tweede klasse B

ma 30 september 2019 Schaakhuis 3 - DD 4
ma 7 oktober 2019 Lierse 1 - Novelty Destroyers 2
do 3 oktober 2019 Botwinnik 2 - RSC-Belgisch Park 2
ma 30 september 2019 Schaakmat Westl. 3 - DSC5

ma 14 oktober 2019 DSC5 - Schaakhuis 3
ma 28 oktober 2019 RSC-Belgisch Park 2 - Schaakmat Westl. 3
di 29 oktober 2019 Novelty Destroyers 2 - Botwinnik 2
di 29 oktober 2019 DD 4 - Lierse 1

ma 2 december 2019 Schaakhuis 3 - Lierse 1
do 21 november 2019 Botwinnik 2 - DD 4
ma 18 november 2019 Schaakmat Westl. 3 - Novelty Destroyers 2
ma 25 november 2019 DSC5 - RSC-Belgisch Park 2

ma 16 december 2019 RSC-Belgisch Park 2 - Schaakhuis 3
di 7 januari 2020 Novelty Destroyers 2 - DSC5
di 14 januari 2020 DD 4 - Schaakmat Westl. 3
ma 6 januari 2020 Lierse 1 - Botwinnik 2

ma 17 februari 2020 Schaakhuis 3 - Botwinnik 2
ma 3 februari 2020 Schaakmat Westl. 3 - Lierse 1
ma 3 februari 2020 DSC5 - DD 4
ma 17 februari 2020 RSC-Belgisch Park 2 - Novelty Destroyers 2

di 10 maart 2020 Novelty Destroyers 2 - Schaakhuis 3
di 17 maart 2020 DD 4 - RSC-Belgisch Park 2
ma 9 maart 2020 Lierse 1 - DSC5
do 5 maart 2020 Botwinnik 2 - Schaakmat Westl. 3

slotronde Schaakmat Westl. 3 - Schaakhuis 3
slotronde DSC5 - Botwinnik 2
slotronde RSC-Belgisch Park 2 - Lierse 1
slotronde Novelty Destroyers 2 - DD 4

5.7. Derde klasse B

do 17 oktober 2019 SHTV 3 - Raadsheer-Corbulo 2
di 8 oktober 2019 DD 5 - Botwinnik 4
di 15 oktober 2019 Pomar 2 - Voorburg 2
di 15 oktober 2019 Promotie 4 - DSC7

ma 11 november 2019 DSC7 - SHTV 3
vr 15 november 2019 Voorburg 2 - Promotie 4
do 14 november 2019 Botwinnik 4 - Pomar 2
do 7 november 2019 Raadsheer-Corbulo 2 - DD 5

do 12 december 2019 SHTV 3 - DD 5
di 10 december 2019 Pomar 2 - Raadsheer-Corbulo 2
di 10 december 2019 Promotie 4 - Botwinnik 4
ma 16 december 2019 DSC7 - Voorburg 2

vr 24 januari 2020 Voorburg 2 - SHTV 3
do 9 januari 2020 Botwinnik 4 - DSC7
do 9 januari 2020 Raadsheer-Corbulo 2 - Promotie 4
di 7 januari 2020 DD 5 - Pomar 2

do 13 februari 2020 SHTV 3 - Pomar 2
di 18 februari 2020 Promotie 4 - DD 5
ma 3 februari 2020 DSC7 - Raadsheer-Corbulo 2
vr 14 februari 2020 Voorburg 2 - Botwinnik 4

do 5 maart 2020 Botwinnik 4 - SHTV 3
do 5 maart 2020 Raadsheer-Corbulo 2 - Voorburg 2
di 10 maart 2020 DD 5 - DSC7
di 17 maart 2020 Pomar 2 - Promotie 4

di 7 april 2020 Promotie 4 - SHTV 3
ma 20 april 2020 DSC7 - Pomar 2
vr 3 april 2020 Voorburg 2 - DD 5
do 9 april 2020 Botwinnik 4 - Raadsheer-Corbulo 2

Voorburg 2 is een jeugdteam

5.8. Vierde klasse

ma 30 september 2019 DSC9 - DSC8
ma 30 september 2019 Wassenaar 2 - Scheve Toren 3
ma 23 september 2019 Schaakmat Westl. 5 - Voorburg 3

ma 14 oktober 2019 DSC9 - Wassenaar 2
ma 28 oktober 2019 Schaakmat Westl. 5 - DSC8
di 29 oktober 2019 Voorburg 3 - Scheve Toren 3

vr 15 november 2019 Scheve Toren 3 - DSC9
ma 25 november 2019 DSC8 - Voorburg 3
ma 18 november 2019 Wassenaar 2 - Schaakmat Westl. 5

ma 9 december 2019 Schaakmat Westl. 5 - DSC9
di 10 december 2019 Voorburg 3 - Wassenaar 2
vr 13 december 2019 Scheve Toren 3 - DSC8

ma 13 januari 2020 DSC8 - DSC9
vr 10 januari 2020 Scheve Toren 3 - Wassenaar 2
di 14 januari 2020 Voorburg 3 - Schaakmat Westl. 5

ma 27 januari 2020 DSC9 - Voorburg 3
ma 27 januari 2020 Schaakmat Westl. 5 - Scheve Toren 3
ma 27 januari 2020 Wassenaar 2 - DSC8

ma 17 februari 2020 Wassenaar 2 - DSC9
ma 10 februari 2020 DSC8 - Schaakmat Westl. 5
vr 21 februari 2020 Scheve Toren 3 - Voorburg 3

ma 9 maart 2020 DSC9 - Scheve Toren 3
di 17 maart 2020 Voorburg 3 - DSC8
ma 9 maart 2020 Schaakmat Westl. 5 - Wassenaar 2

ma 30 maart 2020 DSC9 - Schaakmat Westl. 5
ma 23 maart 2020 Wassenaar 2 - Voorburg 3
ma 23 maart 2020 DSC8 - Scheve Toren 3

di 14 april 2020 Voorburg 3 - DSC9
vr 17 april 2020 Scheve Toren 3 - Schaakmat Westl. 5
ma 6 april 2020 DSC8 - Wassenaar 2

DSC9 is een jeugdteam

HSB beker:

1/8 finale: DSC - HSV (vr 1 januari); bij winst:
1/4 finale: Novelty Destroyers / DD - DSC (vr 15 februari); bij winst:
1/2 finale: DSC - Scheve Toren / Wassenaar / Promotie / Voorburg (vr 31 maart); bij winst:
finale: DSC - andere finalist (vr 1 mei)

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Upperdog on 17-09-2019 at 08:45.

03-09-2019 14:13 Upperdog is offline Search for Posts by Upperdog Add Upperdog to your Buddy List
Upperdog Upperdog is a Male
webcommissie


geregistreerd: 06-02-2004
aantal berichten: 745

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Zie bovenstaand voor definitieve indeling inclusief enkele kleine wijzigingen (overigens net in data DSC teams).

17-09-2019 08:48 Upperdog is offline Search for Posts by Upperdog Add Upperdog to your Buddy List
Untagonklik Untagonklik is a Male
dsc intern wedstrijdleider




geregistreerd: 07-03-2002
aantal berichten: 3197

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Alle wedstrijden staan nu ook in de agenda.

__________________
Doch dyn plicht en lit de lju mar rabje.

18-09-2019 11:13 Untagonklik is offline Send an Email to Untagonklik Search for Posts by Untagonklik Add Untagonklik to your Buddy List
Martin Martin is a Male
Penningmeester


geregistreerd: 17-03-2003
aantal berichten: 2094

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Wanneer komen de teamopstellingen op de site?

30-09-2019 18:27 Martin is offline Send an Email to Martin Search for Posts by Martin Add Martin to your Buddy List
Upperdog Upperdog is a Male
webcommissie


geregistreerd: 06-02-2004
aantal berichten: 745

Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

Teamsamenstellingen zijn vandaag naar HSB gestuurd (die van 1e team vorige week maandag). Zal ik zeer binnenkort op website (laten) zetten.

30-09-2019 22:35 Upperdog is offline Search for Posts by Upperdog Add Upperdog to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller