Delfts Schaakforum » Nationaal » Toernooien & activiteiten » OPK: De Jong en Weerts kampioen
print pagina | stuur door | voeg onderwerp toe aan favorieten
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Author
Post « vorig onderwerp | volgend onderwerp »
Torenstra jr. Torenstra jr. is a Male
webcommissie




geregistreerd: 29-11-2002
aantal berichten: 1718

OPK: De Jong en Weerts kampioen Post Reply with Quote Edit/Delete Post Report Post to a Moderator       IP Information Go to the top of this page

IM Jan-Willem de Jong heeft zijn laatste partij tegen Theo van Orsouw gewonnen, en eindigt daarmee een vol punt voor de concurrentie. Hij prolongeert zijn titels als (open) kampioen van Prometheus en kampioen van Delft. Hij zal bij de prijsuitreiking het Bronzen Paard opnieuw in ontvangst nemen.
Ted Barendse eindigt met 5 punten als tweede; Gert Legemaat, Marco van Straaten en Bart Dubbeldam volgen met 4½ punt.

De B-groep is gewonnen door René Weerts, die in de laatste partij snel won van concurrent Bert Gerritsma. Hij eindigt daarmee ook op 6 punten. Simon Broos en Nadeem Taverne volgen op 5½, terwijl Arjo Andringa, Bert Gerritsma, Hans Uittenbogaard en Ed Eveleens op 5 punten eindigen.

Op 14 april is de "achtste ronde": het traditionele snelschaaktoernooi en de prijsuitreiking, waar ook de ratingprijzen bekend gemaakt zullen worden.

Uitslagen ronde 7:

 Groep A   
1De Jong, Jan-Willem--Van Orsouw, Theo1-0
2Barendse, Ted--Legemaat, Gert1-0
3Van Gosliga, Jouke--Dubbeldam, Bart0-1
4Van Straaten, Marco--Koelmans, Jan Willem1-0
5Lode, Peter--Milort, Gerard½-½
6Bojanowski, Roman--Goossens, Pieter1-0
7Wiersma, Arno--Van der Pluijm, Dik1-0
8Van Calmthout, Hans--Dekker, Derk½-½
9Van Loenen, Daniėl--Van den Broek, Willem-Jan½-½


 Groep B   
1Weerts, Rene--Gerritsma, Bert1-0
2Broos, Simon--Gajadhar Sukul, Vanish1-0
3Taverne, Nadeem--Ter Veen, Rens1-0
4Andringa, Arjo--Nicolaas, Han1-0
5Uittenbogaard, Hans--Wagter, Eric1-0
6Davazdahemami, Arzhang--Eveleens, Ed0-1
7Krikorian, Olivier--Venema, Kees½-½
8Huisman, Edgar--Molinari, Fausto0-1
9Dirkse, Simon--Van der Weijde, Andre1-0
10Stoops, Michael--Leite, Scot0-1
11Poots, Rene--Swanink, Koos1-0
12Zonneveld, Jan--Keuzenkamp, Monique1-0
13Bokhove, Ronald--Boonman, Petra0-1
14Hanewald, Ernst--V.d. Kolk, Jan½-½
15Zonderland, Herman--Van Ham, Joop1-0
16Van Riet, Paul--Torenstra, Jan1-0
17Van der Duijn-Schouten, Fr--Van der Willik, Bert1-0
18Zonderland, Piet--Hendriks, Hans0-1

0: Ter Mors, Blanter

Eindstand:

 GROEP AScoreWPSBRatingTPRW-We
1De Jong, Jan-Willem6.026.522.5024392423-0.07
2Barendse, Ted5.029.519.7521022169+0.68
3Legemaat, Gert4.528.516.5022542167-0.45
4Van Straaten, Marco4.526.515.2519492046+0.87
5Dubbeldam, Bart4.524.014.0018952042+1.16
6Milort, Gerard3.528.514.2519972020+0.08
7Van Gosliga, Jouke3.528.011.5018761994+0.95
8Van Orsouw, Theo3.526.59.0018981971+0.30
9Koelmans, Jan Willem3.525.59.5018641845-0.21
10Bojanowski, Roman3.523.510.5017801976+1.57
11Lode, Peter3.522.08.2519041794-0.76
12Wiersma, Arno3.021.08.7518461871+0.12
13Goossens, Pieter2.526.56.7519051812-1.00
14Van Loenen, Daniėl2.522.08.7518601880+0.04
15Van Calmthout, Hans2.521.08.2518001759-0.25
16Dekker, Derk2.520.07.0017981773-0.19
17Van der Pluijm, Dik2.021.05.7518191628-1.16
18Van den Broek, Willem-Jan2.020.53.7517921559-1.68

 GROEP BScoreWPSBRatingTPRW-We
1Weerts, Rene6.025.021.5017211784+0.44
2Broos, Simon5.530.019.0016861822+0.47
3Taverne, Nadeem5.529.021.5016301866+1.19
4Andringa, Arjo5.030.519.5014541735+2.18
5Gerritsma, Bert5.028.018.7514891728+2.28
6Uittenbogaard, Hans5.025.516.2515991543-0.32
7Eveleens, Ed5.025.515.7515851604+0.25
8Gajadhar Sukul, Vashish4.528.516.5016701624-0.35
9Ter Veen, Rens4.031.013.7516091563-0.37
10Nicolaas, Han4.029.514.7516031491-0.75
11Davazdahemami, Arzhang4.025.512.7515061563+0.63
12Leite, Scot4.025.511.0012941460+1.03
13Krikorian, Olivier4.024.512.2516211460-1.21
14Wagter, Eric4.024.510.2512451491+1.71
15Venema, Kees4.024.012.7516131486-0.67
16Poots, Rene4.022.59.5015081427-0.56
17Dirkse, Simon4.021.011.5014721452-0.04
18Molinari, Fausto4.018.59.7515311273-1.83
19Huisman, Edgar3.529.015.5014721637+1.48
20Zonneveld, Jan3.526.011.2514511441-0.02
21Boonman, Petra3.524.511.5015001451-0.18
22Van der Weijde, Andre3.028.510.2515601455-0.99
23Swanink, Koos3.026.57.2512581387+0.80
24Stoops, Michael3.025.010.2515071346-1.14
25Hanewald, Ernst3.024.07.7511651338+0.84
26Keuzenkamp, Monique3.024.07.7511471349+1.24
27Zonderland, Herman3.021.08.7513481356+0.01
28Van Riet, Paul3.018.55.5012551237-0.20
29Bokhove, Ronald2.522.56.2512641248-0.27
30Van der Duijn-Schouten, Fr2.520.58.0011001192+0.30
31V.d. Kolk, Jan2.520.04.7514171211-1.36
32Blanter, Marfa2.024.510.5014301438+0.05
33Van Ham, Joop2.024.56.0012281234-0.07
34Ter Mors, Adriaan2.022.09.7517441433-0.72
35Hendriks, Hans2.021.04.2513191259-0.60
36Torenstra, Jan2.021.03.5012411238-0.15
37Van der Willik, Bert1.520.54.5012381024-1.34
38Zonderland, Piet1.019.01.7513061011-1.76
39Karagantcheff, Dimitri0.524.512.251510-+0.00


Zie de toernooisite voor alle uitslagen en standen.

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by Torenstra jr. on 01-04-2016 at 15:50.

01-04-2016 15:48 Torenstra jr. is offline Send an Email to Torenstra jr. Homepage of Torenstra jr. Search for Posts by Torenstra jr. Add Torenstra jr. to your Buddy List
 
Plaats Nieuw Onderwerp Post Reply
Go to:

Powered by Burning Board Lite 1.0.1 © 2001-2004 WoltLab GmbH Nedstat Basic - Gratis web site statistieken. Eigen homepage website teller