Open Prometheus Kampioenschap

2016

Eindstand

 GROEP AScoreWPSBRatingTPRW-We
1De Jong, Jan-Willem6.026.522.5024392423-0.07
2Barendse, Ted5.029.519.7521022169+0.68
3Legemaat, Gert4.528.516.5022542167-0.45
4Van Straaten, Marco4.526.515.2519492046+0.87
5Dubbeldam, Bart4.524.014.0018952042+1.16
6Milort, Gerard3.528.514.2519972020+0.08
7Van Gosliga, Jouke3.528.011.5018761994+0.95
8Van Orsouw, Theo3.526.59.0018981971+0.30
9Koelmans, Jan Willem3.525.59.5018641845-0.21
10Bojanowski, Roman3.523.510.5017801976+1.57
11Lode, Peter3.522.08.2519041794-0.76
12Wiersma, Arno3.021.08.7518461871+0.12
13Goossens, Pieter2.526.56.7519051812-1.00
14Van Loenen, DaniŽl2.522.08.7518601880+0.04
15Van Calmthout, Hans2.521.08.2518001759-0.25
16Dekker, Derk2.520.07.0017981773-0.19
17Van der Pluijm, Dik2.021.05.7518191628-1.16
18Van den Broek, Willem-Jan2.020.53.7517921559-1.68

 GROEP BScoreWPSBRatingTPRW-We
1Weerts, Rene6.025.021.5017211784+0.44
2Broos, Simon5.530.019.0016861822+0.47
3Taverne, Nadeem5.529.021.5016301866+1.19
4Andringa, Arjo5.030.519.5014541735+2.18
5Gerritsma, Bert5.028.018.7514891728+2.28
6Uittenbogaard, Hans5.025.516.2515991543-0.32
7Eveleens, Ed5.025.515.7515851604+0.25
8Gajadhar Sukul, Vashish4.528.516.5016701624-0.35
9Ter Veen, Rens4.031.013.7516091563-0.37
10Nicolaas, Han4.029.514.7516031491-0.75
11Davazdahemami, Arzhang4.025.512.7515061563+0.63
12Leite, Scot4.025.511.0012941460+1.03
13Krikorian, Olivier4.024.512.2516211460-1.21
14Wagter, Eric4.024.510.2512451491+1.71
15Venema, Kees4.024.012.7516131486-0.67
16Poots, Rene4.022.59.5015081427-0.56
17Dirkse, Simon4.021.011.5014721452-0.04
18Molinari, Fausto4.018.59.7515311273-1.83
19Huisman, Edgar3.529.015.5014721637+1.48
20Zonneveld, Jan3.526.011.2514511441-0.02
21Boonman, Petra3.524.511.5015001451-0.18
22Van der Weijde, Andre3.028.510.2515601455-0.99
23Swanink, Koos3.026.57.2512581387+0.80
24Stoops, Michael3.025.010.2515071346-1.14
25Hanewald, Ernst3.024.07.7511651338+0.84
26Keuzenkamp, Monique3.024.07.7511471349+1.24
27Zonderland, Herman3.021.08.7513481356+0.01
28Van Riet, Paul3.018.55.5012551237-0.20
29Bokhove, Ronald2.522.56.2512641248-0.27
30Van der Duijn-Schouten, Fr2.520.58.0011001192+0.30
31V.d. Kolk, Jan2.520.04.7514171211-1.36
32Blanter, Marfa2.024.510.5014301438+0.05
33Van Ham, Joop2.024.56.0012281234-0.07
34Ter Mors, Adriaan2.022.09.7517441433-0.72
35Hendriks, Hans2.021.04.2513191259-0.60
36Torenstra, Jan2.021.03.5012411238-0.15
37Van der Willik, Bert1.520.54.5012381024-1.34
38Zonderland, Piet1.019.01.7513061011-1.76
39Karagantcheff, Dimitri0.524.512.251510-+0.00


Uitslagen ronde 7:

 Groep A   
1De Jong, Jan-Willem--Van Orsouw, Theo1-0
2Barendse, Ted--Legemaat, Gert1-0
3Van Gosliga, Jouke--Dubbeldam, Bart0-1
4Van Straaten, Marco--Koelmans, Jan Willem1-0
5Lode, Peter--Milort, Gerard½-½
6Bojanowski, Roman--Goossens, Pieter1-0
7Wiersma, Arno--Van der Pluijm, Dik1-0
8Van Calmthout, Hans--Dekker, Derk½-½
9Van Loenen, DaniŽl--Van den Broek, Willem-Jan½-½


 Groep B   
1Weerts, Rene--Gerritsma, Bert1-0
2Broos, Simon--Gajadhar Sukul, Vanish1-0
3Taverne, Nadeem--Ter Veen, Rens1-0
4Andringa, Arjo--Nicolaas, Han1-0
5Uittenbogaard, Hans--Wagter, Eric1-0
6Davazdahemami, Arzhang--Eveleens, Ed0-1
7Krikorian, Olivier--Venema, Kees½-½
8Huisman, Edgar--Molinari, Fausto0-1
9Dirkse, Simon--Van der Weijde, Andre1-0
10Stoops, Michael--Leite, Scot0-1
11Poots, Rene--Swanink, Koos1-0
12Zonneveld, Jan--Keuzenkamp, Monique1-0
13Bokhove, Ronald--Boonman, Petra0-1
14Hanewald, Ernst--V.d. Kolk, Jan½-½
15Zonderland, Herman--Van Ham, Joop1-0
16Van Riet, Paul--Torenstra, Jan1-0
17Van der Duijn-Schouten, Fr--Van der Willik, Bert1-0
18Zonderland, Piet--Hendriks, Hans0-1

0: Ter Mors, Blanter

Uitslagen ronde 6:

 Groep A   
1Milort, Gerard-De Jong, Jan-Willem½-½
2Legemaat, Gert-Van Gosliga, Jouke1-0
3Van Straaten, Marco-Barendse, Ted½-½
4Dubbeldam, Bart-Goossens, Pieter1-0
5Lode, Peter-Van der Pluijm, Dik1-0
6Van den Broek, Willem-Jan-Wiersma, Arno0-1

0: Van Loenen, Dekker, Bojanowski, van Calmthout
1: van Orsouw, Koelmans

 Groep B   
1Nicolaas, Han--Gerritsma, Bert0-1
2Ter Veen, Rens--Weerts, Rene0-1
3Eveleens, Ed--Gajadhar Sukul, Vanish½-½
4Huisman, Edgar--Broos, Simon0-1
5Poots, Rene--Taverne, Nadeem0-1
6Van der Weijde, Andre--Davazdahemami, Arzhang0-1
7Andringa, Arjo--Stoops, Michael1-0
8Swanink, Koos--Uittenbogaard, Hans0-1
9Boonman, Petra--Krikorian, Olivier0-1
10Venema, Kees--Hanewald, Ernst1-0
11Keuzenkamp, Monique--Blanter, Marfa1-0
12Leite, Scot--Van Ham, Joop1-0
13V.d. Kolk, Jan--Dirkse, Simon0-1
14Molinari, Fausto--Torenstra, Jan1-0
15Van Riet, Paul--Zonderland, Herman½-½
16Van der Willik, Bert--Bokhove, Ronald0-1
17Ter Mors, Adriaan--Zonderland, Piet1-0

0: Zonneveld, Hendriks
1: Wagter, van der Duijn-Schouten

Uitslagen ronde 5:

 Groep A   
1De Jong, Jan-Willem--Van Straaten, Marco1-0
2Van Orsouw, Theo--Legemaat, Gert0-1
3Dubbeldam, Bart--Barendse, Ted0-1
4Van Gosliga, Jouke--Milort, Gerard1-0
5Koelmans, Jan Willem--Bojanowski, Roman½-½
6Goossens, Pieter--Van Loenen, DaniŽl½-½
7Dekker, Derk--Van den Broek, Willem-Jan1-0


0: Wiersma
½: Van Calmthout, Van der Pluijm
1: Lode

 Groep B   
1Gerritsma, Bert--Ter Veen, Rens½-½
2Nicolaas, Han--Wagter, Eric1-0
3Weerts, Rene--Van der Weijde, Andre1-0
4Gajadhar Sukul, Vanish--Poots, Rene1-0
5Krikorian, Olivier--Huisman, Edgar0-1
6Uittenbogaard, Hans--Andringa, Arjo½-½
7Eveleens, Ed--Hanewald, Ernst1-0
8Davazdahemami, Arzhang--Venema, Kees½-½
9Stoops, Michael--Keuzenkamp, Monique1-0
10Van Ham, Joop--Boonman, Petra0-1
11Dirkse, Simon--Leite, Scot½-½
12Zonderland, Herman--Zonneveld, Jan0-1
13Torenstra, Jan--Hendriks, Hans1-0
14Zonderland, Piet--V.d. Kolk, Jan0-1
15Bokhove, Ronald--Van der Duijn-Schouten, Fr1-0


0: Ter Mors, Blanter, van der Willik
½: Taverne, Broos
1: Van Riet, Molinari, Swanink

Uitslagen ronde 4:
 Groep A   
1Legemaat, Gert-De Jong, Jan-Willem½-½
2Barendse, Ted-Van Orsouw, Theo½-½
3Milort, Gerard-Dubbeldam, Bart½-½
4Bojanowski, Roman-Van Straaten, Marco0-1
5Goossens, Pieter-Koelmans, Jan Willem½-½
6Van Gosliga, Jouke-Lode, Peter1-0
7Van den Broek, Willem-Jan-Van Calmthout, Hans½-½
8Van der Pluijm, Dik-Dekker, Derk½-½

½: Van Loenen, Wiersma

 Groep B   
1Gerritsma, Bert-Van der Weijde, Andre½-½
2Ter Veen, Rens-Davazdahemami, Arzhang1-0
3Taverne, Nadeem-Nicolaas, Han½-½
4Andringa, Arjo-Weerts, Rene0-1
5Blanter, Marfa-Gajadhar Sukul, Vanish0-1
6Broos, Simon-Stoops, Michael1-0R
7Wagter, Eric-Venema, Kees1-0
8Keuzenkamp, Monique-Poots, Rene0-1
9Zonneveld, Jan-Uittenbogaard, Hans0-1
10Hanewald, Ernst-Dirkse, Simon1-0
11Leite, Scot-Eveleens, Ed0-1
12Huisman, Edgar-Ter Mors, Adriaan1-0
13Krikorian, Olivier-Van der Duijn-Schouten, Fr1-0R
14Hendriks, Hans-Swanink, Koos0-1
15Molinari, Fausto-Van Ham, Joop0-1
16Torenstra, Jan-Zonderland, Herman0-1
17Van der Willik, Bert-Van Riet, Paul1-0

0: Boonman
½: Bokhove, Piet Zonderland
1: Van der Kolk

Uitslagen ronde 3:

 Groep A   
1De Jong, Jan-Willem-Barendse, Ted1-0
2Legemaat, Gert-Milort, Gerard½-½
3Van Straaten, Marco-Goossens, Pieter½-½
4Van Orsouw, Theo-Van der Pluijm, Dik1-0
5Dubbeldam, Bart-Van Calmthout, Hans1-0
6Bojanowski, Roman-Van den Broek, Willem-Jan1-0
7Van Loenen, DaniŽl-Lode, Peter½-½
8Wiersma, Arno-Van Gosliga, Jouke0-1
9Koelmans, Jan Willem-Dekker, Derk1-0


 Groep B   
1Gajadhar Sukul, Vanish-Gerritsma, Bert0-1
2Van der Weijde, Andre-Ter Veen, Rens½-½
3Nicolaas, Han-Blanter, Marfa1-0
4Boonman, Petra-Taverne, Nadeem0-1
5Eveleens, Ed-Andringa, Arjo0-1
6Davazdahemami, Arzhang-Leite, Scot1-0
7Weerts, Rene-Hendriks, Hans1-0
8Dirkse, Simon-Krikorian, Olivier½-½
9Uittenbogaard, Hans-Huisman, Edgar½-½
10Keuzenkamp, Monique-Molinari, Fausto1-0
11Poots, Rene-Torenstra, Jan1-0
12Swanink, Koos-Stoops, Michael0-1
13Wagter, Eric-Van der Willik, Bert1-0
14Van Riet, Paul-Zonderland, Piet½-½
15Van Ham, Joop-Bokhove, Ronald1-0

0: Adriaan ter Mors, Dimitri Karagantcheff, Jan van der Kolk, Herman Zonderland, Frank van der Duijn-Schouten
½: Simon Broos, Kees Venema
1: Jan Zonneveld, Ernst Hanewald

Uitslagen ronde 2:

 Groep A   
1Goossens, Pieter-De Jong, Jan-Willem0-1
2Barendse, Ted-Bojanowski, Roman1-0
3Van Loenen, DaniŽl-Legemaat, Gert0-1
4Milort, Gerard-Wiersma, Arno1-0
5Dekker, Derk-Van Straaten, Marco0-1
6Van Calmthout, Hans-Van Orsouw, Theo½-½
7Van der Pluijm, Dik-Dubbeldam, Bart½-½
8Van Gosliga, Jouke-Koelmans, Jan Willem½-½

½: Peter Lode
1: Willem-Jan van den Broek

 Groep B   
1Broos, Simon-Davazdahemami, Arzhang½-½
2Ter Veen, Rens-Dirkse, Simon1-0
3Stoops, Michael-Gajadhar Sukul, Vanish0-1
4Gerritsma, Bert-Uittenbogaard, Hans1-0
5Huisman, Edgar-Van der Weijde, Andre0-1
6Blanter, Marfa-Poots, Rene1-0
7Taverne, Nadeem-Swanink, Koos1-0
8Zonderland, Herman-Nicolaas, Han0-1
9Van der Duijn-Schouten, Fr-Boonman, Petra0-1
10Andringa, Arjo-Van der Willik, Bert1-0
11Krikorian, Olivier-Hanewald, Ernst1-0
12Bokhove, Ronald-Weerts, Rene0-1
13Molinari, Fausto-Van Riet, Paul1-0
14V.d. Kolk, Jan-Wagter, Eric0-1
15Hendriks, Hans-Van Ham, Joop1-0
16Torenstra, Jan-Zonderland, Piet1-0

0: Dimitri Karagantcheff
½: Adriaan ter Mors, Kees Venema, Ed Eveleens, Jan Zonneveld
1: Scot Leite, Monique Keuzenkamp

Uitslagen ronde 1:

 Groep A   
1De Jong, Jan-Willem-Van Gosliga, Jouke1-0
2Koelmans, Jan Willem-Barendse, Ted0-1
3Van Straaten, Marco-Van Loenen, DaniŽl½-½
4Van den Broek, Willem-Jan-Goossens, Pieter0-1
5Lode, Peter-Bojanowski, Roman0-1

½: Gert Legemaat, Gerard Milort, Theo van Orsouw, Bart Dubbeldam, Arno Wiersma, Derk Dekker, Hans van Calmthout, Dik van der Pluijm

 Groep B   
1Weerts, Rene-Huisman, Edgar0-1
2Gajadhar Sukul, Vanish-Zonneveld, Jan1-0
3Blanter, Marfa-Krikorian, Olivier1-0
4Venema, Kees-V.d. Kolk, Jan1-0
5Uittenbogaard, Hans-Hendriks, Hans1-0
6Zonderland, Piet-Eveleens, Ed0-1
7Van der Weijde, Andre-Bokhove, Ronald1-0
8Swanink, Koos-Molinari, Fausto1-0
9Poots, Rene-Van Riet, Paul1-0
10Wagter, Eric-Stoops, Michael0-1
11Davazdahemami, Arzhang-Torenstra, Jan1-0
12Van Ham, Joop-Gerritsma, Bert0-1
13Dirkse, Simon-Keuzenkamp, Monique1-0

½: Adriaan ter Mors, Nadeem Taverne, Han Nicolaas, Dimitri Karagancheff, Petra Boonman, Arjo Andringa, Herman Zonderland, Scot Leite, Bert van der Willik, Van der Duijn-Schouten, Fr., Ernst Hanewald
1: Simon Broos, Rens ter Veen

de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2017 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap