OGD Rapid SchaakToernooi

Aanmelden

De aanmeldingen voor het OGD Rapid zijn gesloten.

Aanmelden voor het toernooi kan via het inschrijfformulier. De kosten voor deelname bedragen €15, waarvoor je ook een warme avondmaaltijd krijgt. Het inschrijfgeld dient overgemaakt te worden op IBAN NL19 INGB 0000 9824 82, ten name van Delftsche SchaakClub o.v.v. "OGD-rapid". Er kan niet contant worden betaald aan de zaal.

Let op dat je aanmelding pas definitief is als het inschrijfgeld ontvangen is. Op de speeldag zelf wordt je verwacht tussen 14:00 en 14:45 om je aan te melden. Voor een lijst van deelnemers zie hieronder. De lijst met deelnemers wordt een aantal keer per week bijgewerkt.

 spelerclubelo
 A-groep
1GM Daniel DardhaBelgiŰ2610
2IM Thomas BeerdsenSchaakstad Apeldoorn2528
3GM Liam VrolijkKennemer Combinatie2509
4FM Roger MengCharlois Europoort2461
5IM Jasel LopezDD2406
6IM Jan Willem de JongSchaakmat Westland2394
7IM Joost MichielsenDSC2389
8FM Khoi PhamKennemer Combinatie2373
9IM Gilmanov MansurASV2355
10FM Stefan BekkerHaeghe Ooievaar2333
11IM Piet PeelenZukertort Amstelveen2326
12Robin LecomteCharlois Europoort2271
13Colin StolwijkMagnus Schagen2252
14Christopher KearnsSchachfreunde Korbach2232
15Gert LegemaatDSC2207
16Bram van der VeldenDSC Delft2194
17Erik BothDSC2122
18Ted BarendseDSC2100
19Jonathan FaydiLSG Leiden2099
20Tim MazajchikHWP Haarlem2092
21Laurens SchilstraZukertort Amstelveen2084
22Mark BuenoDD2068
23Henk OchtmanOverschie en Erasmus2064
24Manfred KindtSchaakmat Westland2060
25Henk van PuttenSchaakmat Westland2060
26Feike LiefrinkBarendrecht2060
27Sierk KanisVAS2057
28Floris DoolaardDSC2052
29Erik BiemansSG KiNG2050
30CÚsar BecxDe Stukkenjagers2049
31Rhys ArnoldSV Krimpen2031
32Arno van der LubbenBotwinnik2011
 B-groep
33Hans HollanderSchaakhuis2066
34Roger MehraDe Volewijckers; Espion2035
35Gerard MilortSchaakhuis/RSC Belgisch Park2008
36Anton LysakovVAS2007
37Richard OranjeDSC2005
38Hussain TomehOnesimus1964
39Roger MehraDe Volewijckers; Espion1952
40Bob VoogtDSC1949
41Raymond TimmermansDD1941
42Kees VoorbergDSC1923
43Stefan HessSV Oisterwijk1921
44Pieter FritschyS.V. Caissa1914
45Frans VreugdenhilSchaakmat Westland1904
46Ana-Maria PelinDSC1904
47Paul de FreytasShah Mata1904
48Derk DekkerNovelty Destroyers1903
49Willem-Jan van den BroekDSC1892
50Ton BodaanHSV1880
51Alexander BruschkeDSC1867
52Sander van GennipDSC1862
53Arjan DrenthenDSC1858
54Alexandros Chatzis Bakratsashuisschaker1850
55Cedric KerkmeesterSSV Kilm-op1841
56Kees van ToorFianchetto en de Lierse s.v.1835
57david berendsenkrimpen aan den ijssel1835
58Alda ShabanajRSR Ivoren Toren1830
59Andre DuijvesteijnSchaakclub De Vennep1829
60Jan Willem KoelmansDD1812
61Tjerk-Peter de BruijnSV Barendrecht1809
62David BoersmaDSC1800
63Tiamo van EijmerenSV Barendrecht1790
64Kelvin WuCa´ssa1774
65Ronald Blokhuisschaker1772
66Arie MerumaDe Vennep1757
67Theo VisschedijkSchaakstad Apeldoorn1755
68Hans van CalmthoutErasmus & de Pionier1735
69Sai Wing WuS.V. Schaakhuis1724
70Bons,MauritsDD1717
71Burak TezcanDSC1700
72Ahmad DiabDSC1700
73ShndiganDSC1700
74Douwe SternfeldCaissa Amsterdam1672
75Sarah SnoeckCaissa Amsterdam1666
76Ed EveleensDSC1649
77Carlos Preuterhuisschaker1640
78Ivo SchoonmanLSG1640
79Marcel VerschoorSchaakvereniging Oegstgeest 801623
80Varun Choudary KancharlaDSC1600
81Sumit GangulyDSC1586
82Oliwier Jurekhuisschaker1563
83Jason van OudheusdenDSC1448
84Thomas BredewoudDSC0
85Frans Tanhuisschaker0
86Huong DoStukkenjagers0
 C-groep
87Indy Sewpal Botwinnik1699
88Dominique NieropHeaghe Ooievaar1686
89Rens ter VeenDCSV1674
90Swarnangshu GhoshDSC1593
91Cor BrouwerSV Barendrecht1592
92Gerard BilarsDSC1580
93Michelle de LiefdeHaeghe Ooievaar1567
94Rene WeertsDSC1564
95Bert GerritsmaHSV1564
96John BakkerSV Barendrecht1555
97RenÚ PootsDSC1530
98Andre van der WeijdeDSC1526
99Paul KoksLSG, DD1511
100Dennis BemelmansDSC1509
101Arzhang DavazdahemamiDSC1465
102Shiraz AlhasanDSC1454
103Ferdinand SchreuderDSC1450
104C.T. de VliegerDe Vennep1408
105Albert EikelenboomJSC Magnus Leidsche Rijn1400
106Moritz BrancoLSG1393
107Jim MeijSchaakclub De Vennep1370
108Selahattin CiftciHSV1314
109Samuel EikelenboomHuisschaker1300
110Wim MeijerDSC1285
111Aden DarieSchaakvereniging Amsterdam West1242
112Bert van der WillikDSC1203
113Guido MastopSV Botwinnik828
114Cas van MierloDSC/OGD0
115Jan van den BoltDSC0
116Jaap de KosterDSC0
117Daveyhuisschaker0
118Aniquehuisschaker0
119Sander PereboomOegstgeest0
120Johan van TienhovenOGD0
121Vijay KisoensinghSC Benoordenhout/OGD0
122Kaspar VersluisOGD0
123Jasper van der DoelenOGD0
124Hippolyte KubrykOGD0
125Marco Stephan Molinarihuisschaker0
126Paul Visschedijkhuisschaker0
127Raj ChatterjeeOGD0
128Robbert LapoutreOGD0
129Richard EngibarjanOGD0
130Jonathan van EsOGD0
131Aad Vermeulenhuisschaker0
132Riddick ShepherdOGD0
133Rick Spaanhuisschaker0
134Thijs Slobhuisschaker0
135Siddartha SenDSC0
136Luka Ekarthuisschaker0
137Samuel Donnerhuisschaker0
138Ioan PopSchaakvereniging SV Barendrecht0
139Jasper Eenhoornhuisschaker0
140Albert de Kogelhuisschaker0
141Ronny Zeilemakerhuisschaker0
142Ivo Boshuizenhuisschaker0
143Jimmy RoshaniaOnesimus0
144Andrian Mirzahuisschaker0
145Jimmy RijkeboerOGD0
146Abhimanyu BharadeHuisschaker0
147Bas van der StapCoffie corner0
148Cesar VarelaL.S.C. Philidor0
149BenjahminHuisschaker0
150Pepijn van HeesHuisschaker0
151Krzysztof KudziaMKS Korona Kielce0
152Pablo BakkerHuisschaker0
Laatst bijgewerkt 17-03-2023 21:14

de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-1600 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap