Indeling interne competitie: 22 april (V8)
Hieronder wordt in de loop van maandagavond de indeling geplaatst.
Aan- en afmelden kan tot uiterlijk 18:00 uur op maandagavond bij Lars Visser, bij voorkeur via mail.
The pairings will be posted below in the course of Monday evening.
You can (un)register with Lars Visser until 6 PM on Monday evening, preferably by e-mail.
E-mail: wedstrijdleider@delftseschaakclub.nl
Wees stil in de speelzaal na 19:45 als er externe partijen gespeeld worden.
Please be quiet in the playing hall after 19:45 if there are external games.
A-groep
Wit | - | Zwart | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
1 | Gert Legemaat | - | Julian Oskam | ..... |
2 | Ted Barendse (J) | - | Bob Voogt | ..... |
3 | Alexander Bruschke | - | Henk van den Bos (J) | ..... |
4 | Jouke van Gosliga | - | Sander van Gennip | ..... |
5 | Wytze Roλl | - | Petra Randic | ..... |
6 | Corniel Nobel | - | Sid | ..... |
B-groep
Wit | - | Zwart | Uitslag | |
---|---|---|---|---|
1 | Khaled Elsandel | - | Bauke Schenkelaars | ..... |
2 | Kees van der Meer | - | Henk van den Belt | ..... |
3 | Gerard Bilars | - | Rob Smits (J) | ..... |
4 | Joγo Martinho | - | Simon Broos | ..... |
5 | Kees Korving | - | Willem de Koster | ..... |
6 | Tom Stoek | - | Thomas Bredewoud | ..... |
7 | Victor van der Kloet (J) | - | Edgar Huisman | ..... |
8 | Ferdinand Schreuder | - | Renι Weerts | ..... |
9 | Theo Rekveldt | - | Nicolς Perfranceschi | ..... |
10 | Swayam Kuckreja | - | Shyam balasubramaniam | ..... |
11 | Renι Poots | - | Charlie Hylarides | ..... |
C-groep
Wit | - | Zwart | Uitslag. | |
---|---|---|---|---|
1 | Simon Dirkse | - | Jan Tran | ..... |
2 | Hugo van der Laan | - | Marco van Geest | ..... |
3 | Marc Schleiss | - | Ernst Hanewald | ..... |
4 | Michel van Baal | - | Roald van den Boogaart | ..... |
5 | Bert van der Willik | - | Milan van Schie | ..... |
6 | Shawn Berg | - | Floris Brulleman | ..... |
7 | Sasha Ivlev | - | Maneesh Avadhani | ..... |
Boven starten de partijen om 19:45 uur.
Beneden kunnen de partijen vanaf 20:00 uur starten, als de jeugd weg is. Jeugdleiders en spelers die in onderling overleg later starten kunnen daar spelen.
J = Jeugdleider: partij begint om 20:15 uur i.v.m. afronden jeugdclubavond. Tegenstander helpt bij bar.
De bar is open tot 1:00 uur.
Blijf thuis bij gezondheidsklachten.
Was je handen regelmatig.
Breng leeg fust zelf naar de bar.
Spreek zacht.
VT = Verkort jeugdtempo: 1 uur en 25 minuten + 10 seconden per zet.
Upstairs the games begin at 7:45 PM.
Downstairs, the games can start from 8:00 PM, when the youth is gone. Youth leaders and players who start later in mutual consultation can play there.
J = Youth leader: game begins at 8:15 PM due to finishing the youth club evening.
The bar is open until 1 AM.
Stay home if you're not feeling well.
Wash your hands regularly.
Get and store the chess material you use.
Bring empty glasses and bottles to the bar.
Talk softly.
VT = Shortened youth time control: 1 hour and 25 minutes + 10 seconds increment.