Delftse SchaakSite - eigendom van de Delftsche SchaakClub

Lito onderuit tegen Shyam (B), Sander zo goed als zeker najaarskampioen (A)

Met nog maar een ronde voor de boeg in het jaar 2020 lijkt het najaarskampioenschap in groep A al beslist. Sander lijkt na een remise tegen Jan niet meer in te halen te zijn. Zelfs als hij in de laatste ronde verliest en Simon Broos wint, dan zullen de herberekeningen wel erg ongunstig voor hem moeten uitvallen om hem van de eindzege af te houden. Laten we voor de zekerheid toch nog maar een weekje wachten met de felicitaties.

In groep B is het nog altijd spannend. Shyam stelde na een teleurstellende reeks eindelijk weer eens orde op zaken en wees in een onderlinge partij Lito terug in de strijd om het kampioenschap. Louis won echter ook van Wim Meijer en staat nu 16 punten achter Shyam. Een duidelijk voordeel voor Shyam dus, maar hij zal het zeker nog moeten waarmaken in de laatste ronde.


Uitslagen - Groep A

 Wit-ZwartUitslag
1Sander van Gennip-Jan van de Donk˝ - ˝
2Simon Broos-Edgar Huisman1 - 0
3Tjerk Albregtse-Vincent Goverse1 - 0
4René Poots-Ed Eveleens0 - 1
 Simon Dirkse-oneven 


Uitslagen - Groep B

 Wit-ZwartUitslag
1Lito van Reede-Shyam Balasubramanian0 - 1
2Wim Meijer-Louis Trautwein0 - 1
3Kees Venema-Hans Hendriks1 - 0
4Jan Torenstra-Bart van Cleef1 - 0
5Paul van Riet-Bert van der Willik1 - 0
6Dolf Mulder-Joop van Ham0 - 1
7Eric Wagter-Herman Zonderland1 - 0
 Adri Albregtse-abs with msg 



Tussenstand na ronde 14 - Groep A

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Sander van Gennip13841203,02118371832
2Simon Broos13661178,02016901762
3Jan van de Donk13823175,01917291755
4Tjerk Albregtse13814159,01817881718
5Ed Eveleens12624149,01716831676
6René Poots1231899,01615491506
7Simon Dirkse1223797,01514521508
8Vincent Goverse1230977,01414131475
9Edgar Huisman1221967,01315011384


Tussenstand na ronde 14 - Groep B

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Shyam Balasubramanian14923269,03015531505
2Louis Trautwein14842253,02914061501
3Lito van Reede13814239,02814891440
4Kees Venema13805231,02715011417
5Adri Albregtse12714216,02614001419
6Jan Torenstra14716195,02512531381
7Bart van Cleef13616177,02412351325
8Paul van Riet14626166,02312551335
9Wim Meijer7304148,02212851364
10Eric Wagter9504146,02114171392
11Hans Hendriks13508139,02012891216
12Dolf Mulder13508136,01912601250
13Joop van Ham13409112,01811841165
14Herman Zonderland10307111,01713981136
15Bert van der Willik14301176,01611211107

er is 1 reactie: lees | reageer




de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-6800 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap