Delftse SchaakSite - Externe competitie van de Delftsche SchaakClub

DSC-H9

Het negende HSB-team van DSC is een jeugdteam en speelt in de 4e klasse. De uitslagen zijn te vinden op de HSB-site.

 DSC-H9M/VNatKNSBKNSB-id
1Sachin SingareMNetherlands14808148195
2Shiraz AlhasanMNetherlands12058695533
3Sarthak SingareMNetherlands11858818161
4Dejen OskamMNetherlands11538686733
5Kenneth JohnsenMNetherlands10008782752
6Lennart van WerschMNetherlands10008800858
    1171 

Open Prometheus Kampioenschap





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2019 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap