Delftse SchaakSite - Externe competitie van de Delftsche SchaakClub

DSC-H8

Het achtste HSB-team van DSC speelt in de 4e klasse. De uitslagen zijn te vinden op de HSB-site.

 DSC-H8M/VNatKNSBKNSB-id
1Jan van der KolkMNetherlands14127168183
2Bart van CleefMNetherlands13008409929
3Ernst HanewaldMNetherlands12657276302
4Aad de JongMNetherlands12417426067
5Joop van HamMNetherlands12158362728
6Bert van der WillikMNetherlands11257806117
7Paul van RietMNetherlands12266506632
8Paul van der MeerMNetherlands11068616916
    1260 

Open Prometheus Kampioenschap





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2019 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap