Delftse SchaakSite - Externe competitie van de Delftsche SchaakClub

DSC-H2

Het tweede HSB-team van DSC speelt in de 1e klasse A. De uitslagen zijn te vinden op de HSB-site.

 DSC-H2M/VNatKNSBKNSB-id
1Lucien van de LisdonkMNetherlands20197360540
2Evert van den HoovenMNetherlands19375975706
3Bent SchleipfenbauerMNetherlands18988257513
4Willem-Jan van den BroekMNetherlands18957559563
5Wybe EvenhuisMNetherlands18907247097
6Toine PrangersMNetherlands18788035863
7Pieter GoossensMNetherlands18558279832
8Arjan DrenthenMNetherlands18488419543
9Henrik TamerusMNetherlands18977107529
10Jouke van GosligaMNetherlands18398476204

Open Prometheus Kampioenschap





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2019 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap