Delftse SchaakSite - Externe competitie van de Delftsche SchaakClub

Dsc-k5

Het vijfde KNSB-team van DSC speelt in de 5e klasse E. De uitslagen zijn te vinden op de KNSB-site.

 DSC-K5M/VNatKNSBKNSB-id
1Tjerk AlbregtseMNetherlands18077985692
2Tom BroekhuizenMNetherlands16548213139
3André van der WeijdeMNetherlands15628028218
4Victor van der KloetMNetherlands15548402856
5Shyam BalasubramanianMIndia15368848939
6René PootsMNetherlands15358027580
7Arzhang DavazdahemamiMIran, Islamic Republic of14758321335
8Shiraz AlhasanMNetherlands12058695533
    1541 

Open Prometheus Kampioenschap





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2019 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap