Delftse SchaakSite - Externe competitie van de Delftsche SchaakClub

Dsc-k3

Het derde KNSB-team van DSC speelt in de 3e klasse G. De uitslagen zijn te vinden op de KNSB-site.

 DSC-K3M/VNatKNSBKNSB-id
1Wim KortisMNetherlands21336569387
2Timo BottemaMNetherlands20927928976
3Pieter BuzingMNetherlands20687636090
4Jan-Peter van ZandwijkMNetherlands20676720021
5LuciŽn van de LisdonkMNetherlands20197360540
6Henrik TamerusMNetherlands18977107529
7Jouke van GosligaMNetherlands18398476204
8Mark BretonMNetherlands16548497808
    1971 

Open Prometheus Kampioenschap





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-2019 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap