Delftse SchaakSite - Agenda

July
Mon16Zomertoernooi (2)
Mon23Zomertoernooi (3)
Mon30Zomertoernooi (4)
August
Mon 6Zomertoernooi (5)
Mon13Zomertoernooi (6)
Mon20Simultaan clubkampioen
Mon27Algemene Ledenvergadering
September
Mon 3Grand Prix Rapid (1)
Sat 8OGD Rapidschaaktoernooi
Mon10Interne competitie (N1)
Fri14Persoonlijk Kampioenschap HSB (1)
Sat15DSC1 - ASV
 DSC2 - Schaakmat Westland
 DSC3 - ZSC-Saende
 DSC4 - Oud Zuylen Utrecht 2
Mon17Interne competitie (N2)
Fri21Persoonlijk Kampioenschap HSB (2)
Mon24Interne competitie (N3)
 DSC1 - Schaakhuis 1
 DSC3 - Promotie 2
Tue25Rijswijk 3 - DSC6
Fri28Persoonlijk Kampioenschap HSB (3)
October
Mon 1Training (1)
Sat 6Paul Keres - DSC1
 LSG 2 - DSC2
 LSG 4 - DSC3
 LSG 3 - DSC4
 Schaakhuis 2 - DSC5
Mon 8Interne competitie (N4)
 DSC2 - DSC4
 DSC5 - Schaakmat Westland 4
 DSC7 - Raadsheer-Corbulo 2
Fri12Persoonlijk Kampioenschap HSB (4)
Mon15Interne competitie (N5)
 Schaakmat Westland 1 - DSC1
 DSC6 - Schaakmat Westland 3
 DSC8 - Scheve Toren 3
Fri19Persoonlijk Kampioenschap HSB (5)
Sun21Chess Run
Mon22Grand Prix Rapid (2)
Fri26Persoonlijk Kampioenschap HSB (6)
Mon29Interne competitie (N6)
 DSC4 - Haeghe Ooievaar 1
 HSV 2 - DSC5
 DSC7 - DD 5
November
Sat 3SG Max Euwe - DSC1
 Zukertort Amstelveen 2 - DSC2
 Rijswijk - DSC3
 Schaakhuis - DSC4
 Fianchetto 1 - DSC5
Mon 5Interne competitie (N7)
 DSC1 - Botwinnik 1
 Wassenaar 2 - DSC8
Fri 9Scheve Toren 2 - DSC3
 Persoonlijk Kampioenschap HSB (7)
Mon12Interne competitie (N8)
 RSC-Belgisch Park 1 - DSC2
Mon19Interne competitie (N9)
 DSC5 - Rijswijk 2
 DSC8 - Voorburg 2
Thu22DD 3 - DSC6
Sat24DSC1 - Wageningen
 DSC2 - JuRo Unirek / De Wijker Toren
 DSC3 - HWP Haarlem 2
 DSC4 - RSR Ivoren Toren 1
 DSC5 - Onesimus 1
Mon26Interne competitie (N10)
 DSC2 - DD 2
 DSC4 - RSC-Belgisch Park 1
 RSC-Belgisch Park 3 - DSC7
Thu29SHTV 2 - DSC3
December
Mon 3Training (2)
Mon10Interne competitie (N11)
 DSC3 - Schaakmat Westland 2
 Schaakhuis 2 - DSC5
Tue11Rijswijk 4 - DSC8
Thu13SHTV 1 - DSC1
Sat15Purmerend - DSC1
 DD - DSC2
 Almere 2 - DSC3
 Almere 1 - DSC4
 Moira-Domtoren 3 - DSC5
Mon17Kolderschaak
Tue18DD 2 - DSC4
Mon24Oliebollenschaak
January
Mon 7Grand Prix Rapid (3)
Thu10Open Prometheus Kampioenschap (1)
Mon14Interne competitie (N12)
 DSC1 - Scheve Toren 1
 Wassenaar 1 - DSC2
 DSC6 - Novelty Destroyers 2
 DSC7 - Botwinnik 5
Mon21Interne competitie (N13)
Thu24Open Prometheus Kampioenschap (2)
Mon28Interne competitie (N14)
 DSC5 - Lierse 1
Tue29Rijswijk 1 - DSC1
February
Fri 1Scheve Toren 3 - DSC8
Mon 4Training (3)
Thu 7Open Prometheus Kampioenschap (3)
 DD 1 - DSC3
Sat 9DSC1 - Philidor 1847
 DSC2 - Oegstgeest 80
 DSC3 - Philidor Leiden 2
 DSC4 - Charlois Europoort 2
 DSC5 - Boven IJ 1
Mon11Interne competitie (N15)
 DSC2 - Raadsheer-Corbulo 1
 DSC4 - Wassenaar 1
Thu14Botwinnik 3 - DSC7
Mon18Interne competitie (V1)
 DSC6 - Promotie 4
 DSC8 - Wassenaar 2
Thu21Open Prometheus Kampioenschap (4)
Mon25Grand Prix Rapid (4)
March
Mon 4Interne competitie (V2)
Tue 5Promotie 3 - DSC2
 Pomar 1 - DSC5
Thu 7Open Prometheus Kampioenschap (5)
Fri 8Voorburg 2 - DSC8
Mon11Interne competitie (V3)
 DSC3 - RSC-Belgisch Park 2
 DSC7 - Pomar 2
Sat16Groninger Combinatie - DSC1
 Messemaker 1847 - DSC2
 Promotie - DSC3
 Messemaker 1847 2 - DSC4
 Shah Mata 1 - DSC5
Mon18Interne competitie (V4)
 DSC1 - Promotie 1
Wed20Haeghe Ooievaar 2 - DSC6
Thu21Open Prometheus Kampioenschap (6)
 Raadsheer-Corbulo 1 - DSC4
Mon25DSC Snelschaakkampioenschap
April
Mon 1Interne competitie (V5)
 DSC8 - Rijswijk 4
Thu 4Open Prometheus Kampioenschap (7)
Mon 8Interne competitie (V6)
Tue 9Voorburg 1 - DSC7
Sat13DSC1 - UVS
 DSC2 - Landau Axel 1
 DSC3 - Caissa 4
 DSC4 - SHTV
 DSC5 - ZZ Combinatie 1
Sun14Novelty Destroyers 1 - DSC1
 HSV 1 - DSC3
 DSC2 - Haeghe Ooievaar 1
 DSC4 - Promotie 3
 Botwinnik 2 - DSC5
 DSC6 - Schaakhuis 3
Mon15Interne competitie (V7)
Fri19Prinsenstad-toernooi
Sat20Prinsenstad-toernooi
Sun21Prinsenstad-toernooi
Tue23Lightning Chess
Thu25Open Prometheus Kampioenschap Snelschaken
Mon29Grand Prix Rapid (5)
May
Mon 6Interne competitie (V8)
Sat11Caissa-Eenhoorn - DSC1
 Santpoort - DSC2
 ASC - DSC3
 DD 2 - DSC4
Mon13Training (4)
Mon20Interne competitie (V9)
Mon27Interne competitie (V10)
June
Mon 3Interne competitie (V11)
Sun 9Delfts Kroeglopertoernooi
Tue11Bughouse kampioenschap
Mon17Interne competitie (V12)
Mon24Interne competitie (V13)
July
Mon 1Spelletjesavond
Mon 8Zomertoernooi (1)
Mon15Zomertoernooi (2)

2017-2018 2016-2017 2015-2016 2014-2015 2013-2014 2012-2013 2011-2012 2010-2011 2009-2010 2008-2009 2007-2008 2006-2007 2005-2006 2004-2005 2003-2004

OGD Rapid

Array





de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-800 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap