Delftse SchaakSite

Sander behoudt voorsprong (A), Lito mengt zich in kampioensstrijd (B)

Met nog maar twee ronden te gaan lijkt het erop dat Sander de titel niet meer kan ontlopen. Simon Broos had het nog spannend kunnen maken door hun onderlinge partij te winnen, maar kwam met de zwarte stukken niet verder dan remise.

Jan komt door een overwinning op Simon Dirkse op gelijke hoogte met Simon Broos, waardoor de strijd om plek 2 nog spannend zal worden. Tjerk staat op gepaste afstand vierde na een overwinning op René. In de onderste regionen pakt Edgar eindelijk weer eens een punt ten koste van Vincent en heeft daardoor kans de rode lantaarn in de laatste twee ronden af te geven.

In groep B wordt de spanning alleen maar groter. De topper tussen Louis en Shyam is namelijk onbeslist geëindigd, waardoor het gat tussen beide miniem blijft. Lito nestelt zich daartussenin door Wim te verslaan. Met slechts drie punten voorsprong op Lito en zeven op Louis blijft Shyam toch nog aan de leiding.


Uitslagen - Groep A

 Wit-ZwartUitslag
1Sander van Gennip-Simon Broos½ - ½
2Jan van de Donk-Simon Dirkse1 - 0
3Tjerk Albregtse-René Poots1 - 0
4Edgar Huisman-Vincent Goverse1 - 0
 Ed Eveleens-oneven 


Uitslagen - Groep B

 Wit-ZwartUitslag
1Louis Trautwein-Shyam Balasubramanian½ - ½
2Lito van Reede-Wim Meijer1 - 0
3Herman Zonderland-Adri Albregtse0 - 1
4Joop van Ham-Kees Venema0 - 1
5Hans Hendriks-Jan Torenstra0 - 1
6Bart van Cleef-Paul van Riet1 - 0
7Bert van der Willik-Dolf Mulder0 - 1
 Eric Wagter-abs with msg 



Tussenstand na ronde 13 - Groep A

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Sander van Gennip12831193,02118401848
2Simon Broos12561165,02016821747
3Jan van de Donk12813165,01917261750
4Tjerk Albregtse12714145,01817861713
5Ed Eveleens11524133,01716761653
6René Poots1131799,01615561525
7Simon Dirkse1223787,01514521508
8Vincent Goverse1130877,01414141483
9Edgar Huisman1121867,01315081400


Tussenstand na ronde 13 - Groep B

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Shyam Balasubramanian13823241,03015441475
2Lito van Reede12813238,02914971464
3Louis Trautwein13742234,02813991488
4Kees Venema12705207,02714961395
5Adri Albregtse12714204,02614001419
6Bart van Cleef12615176,02512451365
7Jan Torenstra13616172,02412431368
8Paul van Riet13526152,02312481324
9Wim Meijer6303148,02212931425
10Hans Hendriks12507139,02112941220
11Dolf Mulder12507135,02012721284
12Eric Wagter8404130,01914051337
13Herman Zonderland9306112,01814101148
14Joop van Ham1230992,01711721118
15Bert van der Willik13301074,01611281133

er is 1 reactie: lees | reageer




de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-6800 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap