Delftse SchaakSite

Voortvarende start online Najaarscompetitie voor Simon Dirkse (A) en Shyam (B)

De eerste ronde van de online najaarscompetitie zit erop. Simon Dirkse zorgde voor een verrassing in de A-groep door Sander van Gennip te verslaan. Laatstgenoemde blunderde in een gewonnen stelling. Ed en Simon Broos deelden het punt. Tjerk en Jan wonnen hun partij van respectievelijk René Poots en promovendus Vincent Goverse, de zomerkampioen van de B-groep.

In groep B begonnen ratingfavorieten Shyam en Kees met een onderlinge confrontatie, die door Shyam gewonnen werd. Ook Eric, Bert, Herman, Paul en Louis startten hun seizoen met een overwinning.


Uitslagen - Groep A

1 Simon Broos - Ed Eveleens ˝ - ˝

2 Sander van Gennip - Simon Dirkse 0 - 1

3 René Poots - Tjerk Albregtse 0 - 1

4 Jan van de Donk - Vincent Goverse 1 - 0

Edgar Huisman - oneven


Uitslagen - Groep B

1 Kees Venema - Shyam Balasubramanian 0 - 1

2 Eric Wagter - Dolf Mulder 1 - 0

3 Bart van Cleef - Bert van der Willik 0 - 1

4 Herman Zonderland - Jan Torenstra 1 - 0

5 Paul van Riet - Joop van Ham 1 - 0

6 Hans Hendriks - Louis Trautwein 0 - 1

Adri Albregtse - oneven
Lito van Reede - afwezig met bericht


Tussenstand na ronde 1 - Groep A
PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Simon Dirkse110035,02114582580
2Edgar Huisman000033,02015520
3Tjerk Albregtse110031,01918132322
4Ed Eveleens101031,01816811649
5Simon Broos101030,01716501682
6Jan van de Donk110027,01617112150
7Sander van Gennip100118,0151812690
8René Poots100115,01415681059
9Vincent Goverse100113,0131397958



Tussenstand na ronde 1 - Groep B

PosNameGmsWDLScoreValRtgTPR
1Shyam Balasubramanian110057,03015722281
2Bert van der Willik110054,02911461946
3Eric Wagter110051,02814272021
4Herman Zonderland110045,02714911936
5Paul van Riet110041,02612251949
6Louis Trautwein110037,02513592081
7Lito van Reede000036,02415020
8Bart van Cleef100130,0231184384
9Adri Albregtse000028,02213880
10Kees Venema100128,0211522813
11Dolf Mulder100125,0201265671
12Jan Torenstra100122,0191183738
13Joop van Ham100120,0181189465
14Hans Hendriks100118,0171322600

er zijn 2 reacties: lees | reageer




de Delftsche SchaakClub
de grootste, actiefste en gezelligste schaakclub van Delft

jeugd [ma 18:30-20:00]
Er is op 5 niveau's schaaktraining. Daar­na is er competitie, of een van de vele andere activiteiten.

senioren [ma 19:45-01:00]
De grote interne competitie heeft schakers van elk niveau. Ook zijn er veel andere activiteiten.

copyright
© 2002-6800 Delftsche SchaakClub

powered by
WoltLab GbR, Tjip BV & 2B Insite

software
FirstClassWebsite v1.6.1124.1
DSS v2.9.0701.1
WoltLab Burning Board
GNU WebChess

statistieken
Nedstat Basic  nedstat

disclaimer, privacy politiek, sitemap